Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt olvastam hogy a szellemcsi...

Azt olvastam hogy a szellemcsik feny fele tartva latszik, ha arnyekba van akkor nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Azert irok mert nem nagyon vagyok tisztaba azzal hogy milyen a szellemcsik, eddig meg nem fordult elo velem. Ugyan azt a tesztet szoktam hasznalni, mint most ( tegnap elott es ma reggel teszteltem,) es ekkor lett rajta valami ( nem erosodott a 2 alkalommal).. 3 perc alatt megjelent mind a ketszer, de felmerul bennem hogy talan csak szellemcsik.

A teszteken frissen, es megszaradva is latszik, fenyfele es arnyekba tartva is, utobbiba talan megjobban. A szinet sajnos nem tudom ertelmezni annyira halvany :S (Probaltam kepet feltenni, de nem tiszta sajnos, igy nem latszik)



2015. szept. 30. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha terhesség, akkor nem kell keresgélni, fel sem merül a szellemcsík lehetősége. Várj 3-4 napot és tesztelj újra. Ha még akkor is ilyen semmilyen a csík, akkor nem vagy terhes. Ha erősödik, akkor gratula.
2015. szept. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem a szellemcsíkot kell jellemezni. A pozitív tesztet: az viszont egyértelmű. Amíg nem úgy nézel rá, hogy "ez az", addig az nem az.
2015. szept. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!