Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív lett a reggeli tesztem...

Negatív lett a reggeli tesztem.4napja késik. Clostyt szedtem a 3. naptól a 9. -ig és duphastont szedek a 18. naptól. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szerintetek a gyógyszer miatt nem jön meg? Sose késett, mindig 28-29 naposak voltak a ciklusaim. Nem tudom mit csináljak most. Hagyjam abba a gyógyszert, vagy folytassam?

Kérlek segítsetek.

Köszönöm!


2010. márc. 15. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Menny el nőgyógyászhoz!
2010. márc. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Closti bezavar a peteérésbe, pont ez a dolga. Van, akinek előbbre hozza, és van, akinek kitolja.


Talán neked is ez utóbbi történt. A Duphastont ne hagyd abba, mert terhességmegtartó hormon van benne. Ha abbahagyod, és közben meg babás vagy, akkor a baba akár el is köszönhet a hormon hiányában. Légy türelemmel, amíg meg nem jön, vagy pozitívat nem tesztelsz.


Bízom benne, hogy hamarosan pozitívat tesztelsz.

2010. márc. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én ezt nem itt, hanem az orvostól kérdezném, mert ahogy előttem is írták a gyógyszerezés akár a terhesség megtartásában is segíthet vagy árthet, szóval szeritem mindenképp dokinál a helyed!
2010. márc. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!