Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek milyen napszakban lett...

Nektek milyen napszakban lett pozitív a terhességi teszt?

Figyelt kérdés

Azt szokták mondani, hogy a reggeli első vizelettel érdemes megcsinálni a tesztet. Na de ez mindenkinél így van?

Az a baj, hogy korán reggel amikor felkelek mivel akkor indul a férjem dolgozni még elég sötét van aztán ha pl. halvány pozit tesztelek nem biztos, hogy látni fogom...


2015. okt. 8. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért, nincs lámpátok?
2015. okt. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Villany nincs felétek?

Amúgy én nemvárt napján délután.

2015. okt. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én mindig csak reggel teszteltem, ilyenkor a legkoncentráltabb a pisiben a hcg, tehát nagyobb eséllyel is lesz pozi. Nappal többször pisilünk, a napközi pisi hígabb. A másik meg, hogy mindig megvártam minimum a nemvárt napját. Még úgy is nagyon halvány lett az első teszt, pedig szép trifázisos görbém volt és már a 15. dpo-n jártam.

24+6 hkm

2015. okt. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Várt előtt 4 nappal, este.
2015. okt. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha pozitív akkor az fog látszódni, de amúgy feltalálták már a villanyt, tudod a falon megnyomsz egy gombot és a lámpa felkapcsolódik.

Nekem pl 11kor lett 3 nap késés után látványosan erős pozitív, úgy h 10 hónapig prbálkoztunk úgyh láttam pár negatív tesztet...

2015. okt. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Reggel is délután is halvány pozitív lett.
2015. okt. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 1 hét késés után este lett pozitív a teszt.
2015. okt. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1 héttel mensi előtt, délután :)
2015. okt. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Èn egyszer reggel, 2x délután (3 terhesség)
2015. okt. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Reggel 6-kor, tavasz volt, talán már kint is világos, de szerintem lámpafénynél néztem és látszott.
2015. okt. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!