Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ránéznétek a görbémre?

Ránéznétek a görbémre?

Figyelt kérdés

Mikor lehetett ovu? Mikor pozitív volt a teszt? Miért esett ennyit a hőm 25.napon? Azt hittem nem volt ovu,de most kezd felmenni a hőm...lehet esély babára?


[link]


2015. okt. 9. 07:17
 1/5 whitelady1 ***** válasza:
Vagy csak most volt ovud, vagy a beágyazodáskor szokott lenni hőleesés. Nekem is pont ilyen volt :). Drukkolok! Szerintem tesztelj egyet ;) Az Lh teszt alapján 12.dpon vagy :)
2015. okt. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem simán lehet baba
2015. okt. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

és mikor volt szerintetek az ovu? mert a fertilityfriend a 15.ciklusnapra jelölte,de miután leesett a 25.napon 36,3-ra kihúzta az ovut és nem jelölt be semmit,mintha nem is lett volna ovu. Bízom benne,hogy volt :/ Tesztem sajnos nincs itthon,de tünetem sincs...csak mintha kicsit meg lenne duzzadva a hasam alja,de ez menzitől is lehet.

Bízom benne,hogy baba van,bár szerintem nagyon csúnya a görbém.

2015. okt. 9. 10:10
 4/5 whitelady1 ***** válasza:
Nekem sem volt mindennapi a babás görbém :) Ha gondolod beteszem :) nekem volt hogy ki kellett venni a hőleesést mert akkor 3 nappal odébb tette az ovut
2015. okt. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 whitelady1 ***** válasza:

Előző vagyok itt a görbém

[link]

2015. okt. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!