Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy az erős...

Lehetséges, hogy az erős mensi görcsök ellenére az utrogestantól nem jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés
2015. okt. 28. 06:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd bővebben? Ciklus 2. felében kell szedned? hanyadik napon vagy? Teszteltél? Nekem sosem jött meg míg abba nem hagytam...
2015. okt. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A ciklus 16. napjától szedem 3×1-et. Az orvos azt mondta, addig szedjem míg nem jön meg a mensim. Négy nap késés után menjek vissza hozzá.

Még csak a 25. ciklusnapon tartok, de tegnap estétől pont úgy görcsöl a hasam, mint mensi előtt kb. fél nappal. Azt hittem ma meg is jön. (Volt már 24 napos ciklusom) Péntekre vagy szombatra nem várom, de nagyon azt érzem, hogy hamarabb fog megjönni.

Most délután extra halvány rózsaszínes folyásom volt. Az utrogestan gyógyszer szedése mellett nem is lehetne ilyen. Vagy mégis?

2015. okt. 28. 16:51
 3/4 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, nekem nem így mondta a dokim.. és volt olyan, mikor nem hagytam abba, mert negatív teszt ellenére is atz hittem terhes vagyok, és nem is jött meg...
2015. okt. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Végül a 30. napon, 2 nap késéssel megjött.


A kérdésre a válasz: szerintem lehetséges.

2015. nov. 23. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!