Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostyval kinek sikerült...

Clostyval kinek sikerült elsőre a régen várt baba? Kinek hanyadikra sikerült?

Figyelt kérdés
Mesélnétek nekem erről? Milyen adagban szedtétek, volt e tüszőrepesztő és progeszteronpótlás? Követték e UH-val a peteérést? Előre is köszönöm.

2015. okt. 28. 14:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Csak clostyt szedtem, nem kaptam mellé mást.

3 hónapig szedtem, majd 1 hónap szünet, és újra kezdtem 3 hónapig, itt a második ciklusbab sikerült.

2015. okt. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Akkor megérte kitartani.
2015. okt. 28. 14:27
 3/18 anonim ***** válasza:

Ciklus 3-ik napjátol 2-szer 1 closty 5 napig uh-on követés utána 12-ik nap körül tüszőrepesztő sszuri.Utána duphaston.

Mindhárom gyermekem így fogant az első hónapba mindegyik :)

2015. okt. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szia! Én 2 hónapig szedtem, sajnos nem hozott eredményt. Túl vagyok az első inszemen, ez sem sikerült! Sokaknak megy Clostyval, több siker sztorit olvastam már!
2015. okt. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak gratulálok a három picihez! Nagyon jó, hogy ilyen hatásos volt számodra ez a gyógyszer!


Utolsó: te milyen kivizsgálásokon vettél részt és mióta szeretnétek babát? Első baba lenne?

Csak mert nekem is nehezen jött össze az első, és kellett endokrinológus, hogy rendbe jöjjek (konkrétan inzulinrezisztánciára és prolaktinra is szedtem gyógyszert) . Most jó a hormonképem, de a peteérés így sem tökéletes, ezért kel la rásegítés.

2015. okt. 29. 18:07
 6/18 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a múlt hónap volt clostis, mensi második napjától 2*1 db gyógyszer, 12. nap UH,Pregnyl injekció, és szépen 29 napra megjött... :S Nekem csak 1 tüszőm ért meg tőle,de abból se lett semmi. Ebben a hónapban nem szedtem clostit, mert elutaztunk, és a doki nem tudta leellenőrizni UG-gal, hogy biztosan megrepedt-e a tüsző, ezért nem írt fel gyógyszert. Jövőhéten megyek megint hozzá, megnéz UH-gal és ír fel újra gyógyszert. Bár nálam már elvesztette a varázsát ez a "csoda-gyógyszer" :( De remélem neked sikerül!
2015. nov. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
*UH-gal
2015. nov. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagy, köszi utolsó! Azért Te se add fel a reményt, hogy az első nem sikerült. Általában második hónapban vagy utána a pihenőidőben szokott sikerülni.


4es: nálad milyen kivizsgálások voltak? Néztek terheléses cukrot/inzulint? Sokszor az akadálya a sikerességnek, hogy nem jó az anyagcsere. Persze tök összetett, mert tuti, hogy lelki és idegi oka is van :(

2015. nov. 1. 20:36
 9/18 anonim ***** válasza:

Szia, 4-es vagyok. Nem, inzulint nem néztek. Igazából átjárhatóságim volt, "sima" nőgyógyászati vérvétel, a férjemnél pedig sperma vizsgálat. Az inzulinos vérvételt a háziorvostól is lehet kérni?

Amúgy Te hol tartasz? :)

2015. nov. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem lehet, endokrinológustól kell. SZTK alapon elég hosszadalmas, magánban a Mens Mentist ajánlom!


Én ma kaptam tüszőrepi szurit, 14. ciklusnapon. Elvileg egy tüszőm érett meg napi egy clostytól.

2015. nov. 4. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!