Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11 nappal ezelott voltam...

11 nappal ezelott voltam egyutt a parommal 1 napja kesik. Jobb oldalt feszito, nyomo erzes. Lehetek babas?

Figyelt kérdés
Tegnap meg ma is teszteltem de negativ. Viszont mensigorcs nincs csak ez a feszito nyomo erzes sose volt meg ilyen.Nem.terveztuk a babat.De ha igy van biztos hogy nem.vetetek.23 eves vagyok akkor itt az ido:)Csak kicsit sokkolt a tudat.Valakinek.volt ilyen koran ilyen tunete?Hizzateszem hogy a peteerest is megerzem eleg eroteljesen lehet a beagyazodast is?

2015. nov. 1. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Hamar teszteltel..turelem.
2015. nov. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Korai volt nagyon a teszt.

Ha össze is jött, kb. most volt vagy van a peteérésed. Még csak ezután fog kezdeni termelődni a HCG nevű hormon, amit majd kimutat a teszt.

Ha továbbra sem jön meg, akkor 3-4 nap múlva koncentrált vizeletből csinálj tesztet.

2015. nov. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocs, nem peteérésed, hanem beágyazódásod! Elírtam.:)
2015. nov. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor 14 nap csinaljak megint? VARJAK konnyuuu azt mondani :)
2015. nov. 1. 18:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Legalább 3 nap még kell a biztos eredményhez de ez lehet akár egy hét is, ha 8 napja lett volna egy peteérésed, akkor inkább egy hét. (És addig élnek a spermiumok a 11 nappal ezelőtti együttlétből).

Én tudom, nehéz várni. Van babám és alig vártam, hogy teljenek a napok és tudjak végre tesztelni. De jobbat nem lehet tenni. Én nem mondom, hogy ne tesztelj egy hétig, csak hogy addig egy negatív tesztet ne vegyél biztosra.

Egyébként igen, lehet érezni a beágyazódást de közel sem érzi mindenki. Nekem görcsölt a hasam mintha meg akarna jönni a menzeszem. És fogalmam sem volt, hogy most meg fog-e jönni vagy a baba miatt érzem. Ennyi erővel meg is jöhetett volna és csak utólag könnyű mondani, hogy azt éreztem.

2015. nov. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szia! Ugyanígy vagyok, csak nekem rendszertelen nagyon a mensi, így nem tudom mitől számoljam. Szuro érzés hányinger szédülés melleim nőttek derekam fáj stb. Volt már műtétem is régebben,akkor tudtam azért vérzek erősen mert valami gyulladás baj van. az is volt. De most nem úgy érzem hogy meg akarna jönni,de egy pici kis barnás valami van,kis görcsök jár a hasam és olyan máshogy érzem magam! Szerintetek lehet baba?? Doki semmit nem látott egy hét múlva menjek vissza. De mivan ha most vetélés kezdődik, az nem mindig jár erős vérzéssel ugye? :( most pont mert pici görcs szuro érzést érzek a petefészekben is. Lehet hogy felszívódik vagy mi ez? :( Van hogy 28 de van hogy 30-32 napra jön meg :/ Kérdező nálad valami hír? :)
2015. nov. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egylany28! Ez ugye vicc??? Meg azt sem tudod terhes vagy-e es mar fel is szivodjon? Nem semmi :D Ne hari..
2015. nov. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hat csajok ma megjott reggel. Delutanra kevesebb most meg mar estere alaig van. Jobb oldalt szurkal feszito erzes tegnapi tesztem negativ.De holnap is tesztelek.azert egyet
2015. nov. 2. 20:18
 9/9 anonim válasza:
Lehet rosszul írtam? Érzem hogy vagyok!! Gondoltam hátha valaki le írja a tapasztalatokat.... Két műtéten estem át, mire majdnem a doki keze között maradtam ott.... Hiába jártam a nyakukra nem egy orvoshoz, hónapokon át tartó futkozás, volt hogy hetekig véreztem, volt hogy két három havonta, szó szerint csomós erős volt, görcsök menni nem tudtam annyi vért vesztettem!! mire kaptam vérzés csillapítót stb, haza küldtek, hogy majd elmúlik meg majd be áll. Menjek vissza ha nem lesz már. Én éreztem hogy ez valamitől van ez nem normális hogy mindig erős... Ez többször volt, mire másnap én mentem 30 kmre a saját lábamon a kórházba, fél lábon, mert ugye előtte este megint hazaküldtek. Pont az a két orvos volt aki nem vette észre hónapokig se Uh-n, se sehol hogy mi a baj! Egyből futottak velem a műtőbe,vért is kaptam.... A szemembe nem mertek nézni, hát hogy én miért hajtom az igazamat miért mentem hetente vissza mert nem jól érzem magam!! Na most megint így vagyok, csak az hogy most máshogy érzem magam, halvány teszt, pici görcsök, jobbra szurkálás, mensi sehol, stb. És nem akarok újra át menni azon hogy annyi vért lássak..... :( Biztos hogy vetélés is volt régebben nálam, de szövettani csak második műtét után mutatta ki hogy polipom volt. Másikat nem tudták már megmondani, de lehet hogy nem maradt meg a baba :( Most jövő héten kell vissza mennem, nem láttak eddig semmit, de miért érzek akkor szédülést émelygést álló helyembe mintha menne körülöttem minden. Néha hányinger érzésem van, pici fehér folyásom, étvágy, szurkál a petefészkemnél, mellem érzékeny,derekam le szakad!? Lehet méhen kívüli?? Azt is olvastam hogy még ha idejében megy valaki orvoshoz és kap gyógyszert lehet megmenthetö! :( Miért érzem magam így akkor? Én mondjam megint meg az orvosnak vegyenek fel megfigyelésre esetleg??
2015. nov. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!