Kemoterápia után?

Figyelt kérdés

Páromnál heredaganatot diagnosztizáltak, ami után eltávolították a jobb heréjét.utána kétszer 5 napos kemoterápiát kapott.

előtte fagyasztatott le spermát, de az két lombikra elég.

Kérdésem, kemoterápia után mennyi várakozási időt javasoltak a természetes úton való próbálkozáshoz?



2015. nov. 3. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt miert nem az onkologustol kerdezed?

Tul komoly dolog ahhoz, hogy egy nevtelen forumon tajekozodj laikusoktol , ahol a felhasznalok fele tinedzser.

2015. nov. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az onkológus megmondja, mert az sem tudjuk, mit kapott. Én legalább 1 évet kihagynék.
2015. nov. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem is az orvost kérdezd mert a here daganatnak is két fajtája van. Ez sok mindentől függ. Viszont nekem van egy ismerősöm akinek here daganatja volt, 3 év után természetes úton lett gyerekük. De mindenképp az orvostól kérj tájékoztatást. Sok sikert! :)
2015. nov. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Helló! Nálunk is ugyanígy volt, csak 3 kör kemo. Másfél év szünetet min. javasoltak, 2 évet vártunk és utána még egy év volt mire sikerült természetes úton. :)
2015. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Abban sajnos nem tudok segíteni, hogy mennyit kell várni, de bíztatnálak a bátyámék sikere kapcsán: nála már több, mint 10 éves ez a hererák sztori. Áttétes is volt, 4 széria kemót kapott, 2 nagy műtétje volt. Idén döntöttek úgy, hogy jöhet a baba és 2. hónapban spontán meg is fogant. Neki is van lefagyasztva spermája, de nem kellett... :) Van egy ismerősöm is, náluk jóval kevesebb idő telt el a kemó és a kislányuk születése között, sőt azóta van már még egy gyerkőc, szintén spontán! Én a helyetekben 1-2 évet tuti várnék, de ez tényleg olyan kaliberű kérdés, hogy csak is arra hagyatkozzatok, amit az orvos mond!
2015. nov. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!