Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 19. napján sűrű fehér...

Ciklus 19. napján sűrű fehér folyás és mindjárt megjön érzés. Szerintetek lehet baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok lányok. Sűrű fehér folyásom van a 19. napon. 29 naposak a ciklusaim. Van hasszurka, és mindjárt megjön érzés. 14-ére nem várom, szerintetek ez jó jel ?:) Ennyire sűrű nem szokott lenni, nem színes nem büdi semmi csak sűrűbb mint szokott. Szerintetek mikor tesztelhetek legelőbb?
2015. nov. 6. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!14.en tesztelj eloszor hamarabb ne szerintem.Emlekeim szerint nekem terhesen olyan menszi elott 3 nappal kezdett feher folyas lenni.
2015. nov. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) pont előtte nap megyek dokihoz, ha esetleges van babó akkor ő ezt már megtudja állapítani?
2015. nov. 6. 12:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Megvastagodott nyalkahartyat fog latni esetleg felritkulassal :) Majd ird meg mi lett drukkolok! Elso voltam.
2015. nov. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mindenképp írok :)
2015. nov. 6. 12:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2015. nov. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!