Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » óvszerrel védekeztünk, leellen...

óvszerrel védekeztünk, leellenőriztem, nem volt lyukas, de aztán?

Figyelt kérdés
aztán, rá kb 15 percre megint elkezdtünk egy menetet, de nem használtunk semmit, nem ment el bennem, nem hagytam neki sokáig...vita is volt belőle kicsit, mert ő akarta hogy majdk kihúzza ha érzi hogy jön, de én nem bíztam meg benne!..így abbahagytuk! Lehetséges hogy így teherbe lehet esni?
2010. márc. 19. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen!!!A sperma rajtamaradt,aztán megint szexeltetek!!Nyomás a gyógyszertárba 72órás tabiért,ha nem akartok babát!!
2010. márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Marhaság. A spermának kell az a sebesség, amivel kilövell a hímvesszőből.

Az más dolog, hogy az előnedvben lehet sperma.


de szerintem a ti esetetekben kicsi az esély.

2010. márc. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
A spermiumoknak nem kell sebesség. Teljesen maguktól is eltalálnak, felúsznak a petéhez maximum 1 óra alatt, de inkább hamarabb. Nem egy lány esett úgy teherbe, hogy játszottak, és sperma került a hüvelybemenetére...
2010. márc. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
én is úgy tudom,hogy kicsi az esélye,de nem zero,ha pedig terhes leszel,akkor tök mindegy lesz,hogy 1%volt vagy 99,nem?
2010. márc. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
egyetértek avval hogy kicsi az esély,de nem zéró,és avval is hogy kéne 72órás tabi,ha nem akartok babát.
2010. márc. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Az hülyeség, hogy a hüvelybemenettől felmennek. Tényleg hülyeség. Ellenben a kérdező párjának az ivarútjaiban valószínűleg maradtak életképes spermiumok, pontosan ezért veszélyes az előváladék, mert ilyen spermiumok maradhatnak benne. Bár tény, ezeknek már nincs akkora lendülete, de azzal, hogy valamennyi előváladék távozott a péniszből ezek egész mélyen be tudtak jutni, tehát a terhességet nem lehet kizárni, de tagadhatatlanul kevés esély van rá, mivel ha a azt nézzük, hogy ez minimális mennyiségű spermium, azzal a kemény sok millióval szemben, ami az ejaculatummal távozik.

Nem tudom egyébként ezt a hüvelybemenetről betalál dolgot honnan veszitek, ennyi erővel bőrön keresztül felszívódva és strandon a medencevíztől is teherbe lehetne esni. Ennyire nem egyszerű a dolog, de a kérdezőéknél más a helyzet, náluk történt behatolás. Én orvost javasolok, aki majd eldönti, hogy szükséges-e az esemény utáni tabletta, avagy sem. Ígyis úgyis neki kell felírni. Mindenképpen menjetek el, nem jó ha idegeskedtek, majd ő megnyugtat :)

2010. márc. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
vagy 72 órás,vagy abortusz.a mai kis p.csák úgyis csak ahhoz értenek.d..ni,aztán menni abortuszra.
2010. márc. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!