Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lecsúszott az óvszer, lehet...

Lecsúszott az óvszer, lehet ebből terhesség?

Figyelt kérdés

Tudom rengeteg ilyen kérdés van,de most még is muszáj érdeklődnöm.

Tegnap együtt voltam a barátommal,természetesen óvszerrel védekeztünk,az elejétől a végéig (a gond után egy másikkal).

Közben azonban a barátom eléggé nedves volt,és én is,és így sajnos kicsúszott az óvszerből. Szerencsére még nem ment el,de azt mondta eléggé közel volt hozzá. Természetesen az előváladéktól tartok, bár a barátom 48 éves,kevés eséllyel lehet benne életképes spermium,de nyilván ettől még minden elképzelhető.

A ciklusom végén voltam,annyira,hogy ma reggel jött meg. Remélem ebből a balesetből nagyom kevés eséllyel lehet terhesség. Kell-e aggódnom? Válaszaitokat köszönöm!


2015. nov. 13. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
"48 éves,kevés eséllyel lehet benne életképes spermium"-szerintem te inkább ne szexelj!
2015. nov. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már mint az előváladékra gondoltam. Nyilván lehet benne,nem kizárt,de kevesebb eséllyel,mint egy 20 évesnél...
2015. nov. 13. 11:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Amiért igazán aggódnod kellene, az HOZZÁD KÉPEST VÉN partered _elmeállapota_. Szerintem, ha ő még nincs is a második gyermekkorában, de már elérkezett a második kamaszkorba. Nem képes megfelelő méretű óvszer vásásrolni, mert fel akar vágni a patikuslányok előtt.

Amint mondani szokás: "Kétszer mérj, és egyszer vágj!"


Az óvszer két esetben csúszhat le, ha

1) lötyög a faszon;

2) a férfi merevedése nem tartós.

"Tapasztalt, javakorabeli" partnerednek tisztában illett volna lennie saját korlátaival!!!!

...

Az eredeti kérdésedre visszatérve, a válaszom IGEN.

Miért:

1) A népszerű hiedelmekkel ellentétben a ciklus akármelyik napján teherbe lehet esni.

2) A férfi legkevésbé öregedő sejtcsoportja az, amelyikből a herében a hím ivarsejtek keletkeznek.

3) Az evolúció _működik_. Hallottál-e már a minden antibiotikumnak ellenálló kórházi baktériumokról? Ugyanúgy kifejlődhet a gyémánthegyű hím ivarsejteket vagy a gumi óvszert oldó anyagot tartalmazó ondó is.

2015. nov. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48 évesen annyi rutinja sincs, hogy ne csússzon le róla a gumi? Nem adnék egy lyukas garast sem arra, hogy mit tud még a védekezésről. És egy 48 éves férfinak éppúgy vannak spermái, mint egy húsz évesnek. 80 évessel is teherbe eshetsz. Kell aggódnod, igen. Sok minden miatt, nem csak a lecsúszott gumi miatt.
2015. nov. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolóhoz csatlakozva, például azért is kell aggódnod, hogy a koros partneredet megüti a guta szeretkezés közben, és te - aki 50 kiló vagy vasággyal - ottmaradsz a 150 kilós hulla alá szorulva.
2015. nov. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!