Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbém?

Megnéznétek a görbém?

Figyelt kérdés

[link]


Egyszer már raktam fel képet róla,de 21.-e előtt hónaljban mértem. Akkor szóltatok,hogy próbáljam nyelv alatt és én így tettem :) szóval 21.-étől úgy mérem. Ebből a pár napbòl így megállapítható,hogy 21.-én volt a pém? Így már elfogadhatóak az értékeim?


2015. nov. 24. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A görbe ebben a hónapban már értelmezhetetlen, mivel nem tudjuk, mennyi az alaphő és volt-e ahhoz képest emelkedés. Ha pár érték hiányzik egy görbéből, nem gond, de ebben az esetben 3 hét teljesen hiányzik. De persze jó hogy váltottál, csak majd a következő hónaptól segít a görbén.
2015. nov. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Okes. Köszönöm szêpen :)
2015. nov. 24. 08:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Picit fura..meg a conver feletti hod is eleg alacsony :( De igaza van az elsonek ezt a ciklust mar nem nagyon lehet ertelelni.
2015. nov. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát sajnos én nem értek hozzá :( Elvileg tudom,gyakorlatilag nem. Azért kezdtem el mérni,hogy majd a rendszer szépen behúzza nekem. De majd a következő hónap más lesz. A hónaljban mért tényleg rossz. Hónaljban 35.5 a mért hő,nyelv alatt 36.3 . Azon gondolkodtam,hogy ha tényleg ilyen csalós,akkor a kisfiamnak sem hónaljban kellene mérnem ezután.
2015. nov. 24. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!