Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek melyik terhesvitamin...

Kinek melyik terhesvitamin vált be? (melyik az amelyik kevésbé hizlal / illetve nem csinál nagyobb étvágyat?

Figyelt kérdés

(jelenleg az Elevit Plust vettem meg 30 db-osat)

Jövő hónapban kezdünk bele a párommal a baba projektbe. :)


2015. dec. 1. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom, hogy melyik nem.

Én is babavárás előtt, felkészülésként kezdtem el szedni. Gravidát. Állandóan hányingerem volt tőle, rosszul voltam. Nem bírtam.

2015. dec. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem a Gravida bevált. Egyszer sem hánytam a terhesség alatt, az etvágyam sem nőtt, eddig mindössze 4-5 kiló jött föl, pedig 32. hét derekán járok.


Szerintem ez olyan dolog, amire nincs általános válasz, mindenkinek a szervezete máshogy reagál ugyanarra a vitaminra, meg általában az egész terhességre, neked kell kitapasztalni elsősorban.


Ha neked az Elevit nem okoz gondot, maradj annál. Èn is 30-assal kezdtem a Gravidát próbaképpen, de mivel meg voltam vele elégedve, nem váltottam.

2015. dec. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem se valt be a Gravida..rosszul voltam tole.Elevit volt a nyero nekunk :)
2015. dec. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem anno a dokim aztmondta h az elso legjobb a femibion,utana a gravida es utana az elevet. En femibionnal kezdtem,majd gravidaval folytattam :) eszmeletlenul fajt a fejem folyton,de hanyingerem nem volt.
2015. dec. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Femibion nem valt be, en a czeizel vitamint szedem
2015. dec. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én Trimesztert szedek, már a 2-est. Eddig nem híztam, most jött rám kb 2 kg. Az étvágyam a terhesség előrehaladtával egyenes arányosan növöget, semmi extra. Első baba.

25h km

2015. dec. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En az Elevitet szedtem,de sajnos egy ido utan hanyingerem lett tole,aztan ahogy bevettem,jott is ki. Nekem nem valt be.
2015. dec. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Czeizel vitamin :)
2015. dec. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!