Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most ez mi volt? Terhes...

Most ez mi volt? Terhes vagyok? (Bovebben lent) Segitseeeeeeg?

Figyelt kérdés
Szoval....szeretkeztunk a parommal...elszakadt az ovszer. Az aktus utan kb 10 oraval kesobb bevettem a Postinor 2 nevu tabi egyiket majd az utasitas szerint ra 12 orara a masikat is. Az aktus marcius 1jen volt...8ikan megjott a mesnsim...ami amugy is akkor volt aktualis. A baj csak az h a mensi tartott 6 napot...amibol csak az elso ketto volt rendes normalis verzes...a tobbi 4 csak amolyan barnas folyas abbol is nagyon keves....azutan...ra olyan megint egy hetre elkezdett fajni a hasam , amolyan "mindjart megjon" fele keppen...tartott vagy 3 napig de nemlett semmi...nemjott meg...a melleim is feszultek picit..nem fajtak csak olyan erzesem volt mintha nagyobbak lettek volna...Azota eltelt jopar nap...mostmar otvan h 22ike es nekem azon a "mensin" kivul nemvolt semmi mas verzesem...most nemtudom h az a rendes mensim volt vagy a gyogyszer utohatasa....amugy neha meg sozktam szedulni es a fejem is faj...szerintetek mennyi az eselye h terhes lennek?:(( Terhes lehetek?:(( nagyon kerlek segitsetek:(( Koszonom elore is...
2010. márc. 22. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A gyógyszer miatt előfordulhat, hogy megzavarodott a ciklusod egy kicsit, de ha nem vagy nyugodt csinálj egy tesztet, de szerintem nem vagy terhes. Megjött, ráadásul időben is. Az, hogy nem pont olyan mint szokott, hát senkinek se ugyanolyan mindig.
2010. márc. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem hogy terhes...a postinor nagy galibakat tud okozni a hormonhaztartasodban...Lehet hogy kesni fog de tuti hogy megjon aprilisban...csak nyugi
2010. márc. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg,biztos nem vagy terhes,csak a hormonok a gyógyszer hatására teljesen felborult.
2010. márc. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom a gyors valaszokat :) iciripicirit megnyugodtam :)
2010. márc. 22. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!