Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Erős szurkálódó, alhasi...

Erős szurkálódó, alhasi fájdalom, derékfájás, és folyamatos magas (37-37,5) testhőmérséklet lehet terhesség jele?

Figyelt kérdés
Terhesség esetén milyen jellegű a hasi fájdalom?Nekem időnként előjön,fáj,aztán elmúlik.Több tünet is utal rá,hogy esetleg terhes vagyok,de a teszt negatív volt.
2008. szept. 14. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a tünetek mind-mind utalhatnak terhességre.. Mikorra (nem)kellett volna megjönnie? Lehetséges, hogy csak korán teszteltél, ezért nem mutatta ki!Várj pár napot és tesztelj újra, ha nem jön még mindig meg!
2008. szept. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikorra várod a mensidet? És a felsorolt tünetek utalhatnak terhességre.
2008. szept. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Két hete késik a mensim,a tesztet pedig tegnapelőtt délután csináltam.Negatív volt.Abban bízok,hogy esetleg nem félidőben eshettem meg,és így 3-4 hetes lehetek..
2008. szept. 14. 21:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen ez előfordulhat, hogy később fogant a baba! A következő tesztnél reggel tesztelj, noha ennyi késésnél, már mindegynek kéne lennie! Ha még egy hétig nem jön meg, s a teszt negatív, menj el mindenképp orvoshoz. Van olyan, hogy a teszt valamiért nem mutatja ki, de ott a baba, és egészséges is!!!
2008. szept. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!