Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mindennapi szex javítja...

A mindennapi szex javítja vagy rontja a teherbeesés esélyét?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy kell pár nap kihagyás, de ez nálunk nem egyszerűen megvalósítható. Minden nap van szex, és nem tudom, hogy ez mennyire befolyásolja a sperma minőségét.

Most peteérés előtt sikerült kihagyni 2 napot, de ez volt a maximum.


Tudom, ennél nagyobb gondom sose legyen. :)

Csak szeretnék minél hamarabb teherbe esni.



2015. dec. 17. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Elméletileg a 2 naponta szexszel van a legnagyobb esély.
2015. dec. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Semmi köze hozzá. De ha ezt olvastad, akkor legyen 2-3 naponta.
2015. dec. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor az a kérdés, hogy mennyire hátráltatja a teherbeesést?
2015. dec. 17. 09:54
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha egészségesek vagytok, akkor egy éven belül 80% hogy teherbe esel.
2015. dec. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Semmi köze szerintem..mi napi 3szor minimum együtt voltunk/vagyunk, az első hónapban összejött.
2015. dec. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A két-három napja gyűlő spermában több a spermium, mint ott, ahol naponta ellövik a készletet - eddig logikus.

Nyilván ha több katona van versenyben, nagyobb az esély. Százalékot nem tudok mondani.

De mivel a megtermékenyítéshez egyetlen spermium kell, napi szexből is megfogan a baba.

2015. dec. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

"Csak szeretnék minél hamarabb teherbe esni."


Lehet pont ezért nem esel teherbe, mert görcsösen akarod, és ezen kattogsz, hogy naponta együtt vagytok, de mégsem jön össze.


Rá vagytok görcsölve, azért nincs gyerek.

2015. dec. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

a dokim szerint ha valakik naponta szexeltek, az együttléteket nem kell ritkítani. a 2-3 naponta együttlét azokra vonatkozik, akik előtte kevesebbet szexeltek, és sűríteniük kell.


a férjem 35 éves volt, mikor összejött a terhességem, naponta voltunk együtt, a dokim szerint az ő korában jobb, ha cserélődik a sperma és nem pang. a férjem hajlamos volt elfogadni a dokinak ezt a tanácsot:)))


én 28 vagyok, az első embrió 2 hónap próbálkozás után fogant, befejezett vetéléssel kiürült 9 hetesen, majd rá 2 hónapra már ismét pozit teszteltünk.


27 hkm

2015. dec. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

:) Még csak két hónapja próbálkozunk, annyira nem görcsölök, hogy nem jön össze. Fél év próbálkozás is teljesen normális.

Csak addig kell kibírni valahogy, de hát én már csak ilyen türelmetlen vagyok.

2015. dec. 17. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!