Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt akinek hasonló tünete...

Volt akinek hasonló tünete volt a terhesség elején?

Figyelt kérdés
5 hónapja próbálkozunk a babával,holnap nem kellene megjönnie,és kb 3 napja éjjel arra ébredek,hogy le vagyok izzadva,valamint reggel ébredéskor,a kislányommal is ilyet éreztem,de akkor nem tulajdonítottam a terhesség tünetének,volt akinek hasonló volt mielőtt nem jött meg?Köszi a válaszokat

2015. dec. 17. 10:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Valamint azt nem írtam,hogy mikor felébredek,hajnalban és reggel olyan melegem van mintha meggyulladnék.
2015. dec. 17. 10:46
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt az első, még a halvány teszt előtt melegem volt mindig, levert a víz... De az sajna méhenkívüli lett, de ennek nem hiszem, h köze van hozzá.
2015. dec. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) közben megjön érzésem van,és 2 napja kicsi sárgás barnás váladék a wc papíron pisi után.Azt hittem,hogy megjött de nem.Holnap kiderül :)
2015. dec. 17. 12:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ezt nem mondanám kimondottan terhes tünetnek, mivel pl nekem minden hónapban ez van, PÉ után (37-37,2° az ébredési hőm). Minden reggel, mikor felkelek, majd meggyulladok, éjjelente kb 1 liter vizet meg is iszok... És persze mindig rendre megjön... na de persze ne legyen igazam ;)
2015. dec. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem pont ez volt az egyetlen nemvárt-előtti tünetem. Ha amúgy nem vagy izzadós, szeirntem lehet tünet :)
2015. dec. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a tünetem nem várt előtt pár nappal. Már azt hittem klimaxolok,mert az egyik petefészkem előtte távolították el. De aztán kiderült,hogy nem klimax,hanem baba. :)
2015. dec. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem jellemző ez az éjjeli verejtékezés rám,ezért volt feltűnő. hogy most megint ez van,mint a másik terhességemnél.Nem élem bele magam tudom milyen nehéz összehozni egy babát az első gyerkőc is 1 év alatt jött össze.Drukkoljatok!!:))Holnap nem kell megjönnie,ha nem jön meg hétfő-kedden tesztelek.
2015. dec. 17. 15:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Teresség alatt azért verhet le a víz mert megemelkeik a testhőd. Mintha hőemelkedésed lenne! Persze bármi más okai is lehet ,ha most éppen nem terhes vagy.Drukkolok nagyon ,hogy sikerüljön.:) majd írd meg.
2015. dec. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem lett baba..
2016. jan. 12. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!