Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clear blue teszt negativ vagy...

Clear blue teszt negativ vagy halvanyan lehet belole valami. Megneznetek?

Figyelt kérdés

Most csinaltam eloszor ilyen tesztet es ezt nem tudom ertekelni..ma van a nemvart napja eloben rogton valami extra halvany vonal megjelent fuggolegesen de negativba tettem mert ott jobban latni..

Aki hasznalta ezt a tesztet tudna velemenyt mondani? Van meg remeny?

Egyebkent semmi mensi tunetem nincs meg...


[link]


[link]


[link]


[link]



2015. dec. 21. 12:33
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Vagy ez a teszt mindig ilyen ha negativ akkor is?
2015. dec. 21. 12:35
 2/19 anonim ***** válasza:

Nem látok semmit.

Én használtam ezt a tesztet, az első olyan halvány volt, hogy ha kép formában felteszem ide, talán 10-ből 9 azt írta volna, hogy negatív. De halvány pozitív volt, már meg is született a baba. Élőben látszott inkább.

Hány perccel fotóztad a készítés után? Én időn belül láttam a függőleges csíkot de később jobban látszott.

2015. dec. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ezen semmi se látszik.
2015. dec. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Kb 5 perc utan fotoztam.. Most sem erosebb sajnos sot talan gyengebb ugyhogy ezert nem ertem:(

Koszonom a valaszt azert valoszinu akkor csak a tesztcsik helyere reagalt rogton..

2015. dec. 21. 12:46
 5/19 A kérdező kommentje:
Igen, azert irtam hogy inkabb a negativ kepeken latszik hogy van ott valami. Eloben azert siman is de fotozhatatlan
2015. dec. 21. 12:47
 6/19 A kérdező kommentje:

Mindegy is valoszinu akkor megjon ma holnap..

Terhes biztos nem vagyok az a lenyeg mert akkor ma mar mutatnia kellett volna a tesztnek valamit:(

2015. dec. 21. 12:49
 7/19 anonim ***** válasza:
negativ
2015. dec. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Az elmaradt menstruáció után pár nappal tesztelj. Ez a teszt negatív!

Ettől még lehetsz terhes, de mindenképpen korai a teszt.

Van, akinél látszik ilyen korán, de legtöbbször érdemes várni a mestruácio elmaradasa után néhány napot.

A pozitív tesztet fel fogod ismerni!

Remélem reményeid szerint alakulnak a dolgok!

2015. dec. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Koszonom kedves utolso. Azert a mensi napjan mar ki kene mutatnia szerintem ugyhogy nem remenykedem:(
2015. dec. 21. 14:06
 10/19 anonim ***** válasza:

Nekem egy erősebb kék plusszom volt,nem volt baba! A clearblue halvanyan is negativ ebbol a fajta tesztbol.

A te teszteden egyebkent nem latok semmit!

2015. dec. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!