Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés előtt 2-3 nappal...

Peteérés előtt 2-3 nappal való együttlétből van esély babára? Missed ab-om volt két hónapja.

Figyelt kérdés

Ha volt valakinek babája ilyen időzítéssel, kérem írjon!


Köszönöm



2015. dec. 22. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
2 nappal elotte..es lany lett :)) Van eselyed ra nem kicsi!
2015. dec. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Három nappal előtte, missed ab utan két hónappal. Kislány, már öt hónapos:)
2015. dec. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a várt pé előtt (ami addig óramű pontossággal jött) 4-6 nappal voltunk együtt és terhes lettem. Az uh n derült ki, hogy kb.4-6 nappal előbb volt spontán peteérésem, amiből kisfiú fogant (20 hetes vagyok), nekem tavaly nyáron volt vetélésem, utána eddig féltem belevágni. Szóval ezek után azt mondom bármikor van esély! A húgomnak mensi előtt 4 nappal volt péje (ovutesztelt).
2015. dec. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, majd megírom, hogy mi lett a végeredmény :) Szerintem szilveszterkor tesztelek egyet
2015. dec. 23. 19:04
 5/5 A kérdező kommentje:
elfelejtettem írni, nem lettem terhes. Azóta is várunk, de hátha éppen ebben a ciklusban sikerül.
2016. ápr. 21. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!