Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 dpo-n közepesen erős...

12 dpo-n közepesen erős mensis görcsök utró mellett? Ne is reménykedjek már a babában?

Figyelt kérdés
2016. jan. 12. 18:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ha majd késik, tesztelj.
2016. jan. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Még bármi lehet
2016. jan. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Késés az majd csak 18-án lenne naptár szerint esedékes,de ovum hamarabb volt így hamarabb lesz a teszt is...meg hát ha baba van mennem kell gyógyszert íratni mert vasárnap elfog fogyni a gyógyszerem...de nem is ez a lényeg hanem mivel először szedek utrót így ez a mensis görcs mellett lehet-e még egy kis reményem vagy hiába az utró ez már a mensim előjele..
2016. jan. 12. 18:32
 4/22 anonim ***** válasza:
Hát ha nem fogant meg a baba, akkor az Utro se tud csodát tenni... nekem csak a pozi teszttől kellett használnom.
2016. jan. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Persze ezt tudom ha nincs baba nem ér semmit,de mivel még nem szedtem utrót így nem tudom,hogy mire is számítsak.Mindenhol azt olvasom,hogy vagy megjön hipp-hopp mellette is vagy késik tőle,de a görcsökről nem olvastam semmit..
2016. jan. 12. 18:45
 6/22 anonim ***** válasza:

Nézd, a görcsölés akkor is fennállhat, ha baba van a dologban. Én is görcsöltem, mikor pozitívat teszteltem.

Úgyhogy ez önmagában semmit nem jelent.

2016. jan. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
12dpo-n en már pozit teszteltem.Holnap reggel szerintem tesztelj elsőből.
2016. jan. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Majd elválik mi lesz.Ami biztos görcsölök és gombóc van a torkomba reggel óta...Holnap reggel veszek tesztet és meglátjuk mi lesz...13 dpo-n 25-ös teszt már mutathat valamit elrakott reggeli elsőből?
2016. jan. 12. 18:59
 9/22 anonim ***** válasza:
nekem a pozi teszttől kellett szednem a progeszteront, de a kimaradt menzeszem előtt 3 nappal iszonyatosan görcsölt a hasam egy fél délutánt. nem tudom, összefüggött-e azzal, hogy terhes voltam.:)
2016. jan. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nekem a múlt hónapban pozi teszttől kellett volna szednem a progit.A pozi teszt meg is volt,de annyira halvány volt,hogy nem mertem aznap bevenni...gondoltam másnap már erősebb lesz a teszt és majd beveszem akkor az első adagot...de sajnos nem erősödött a teszt így nem vettem be a gyógyszert orvosi utasításra.Akkor azt mondta,hogy most pozi lh teszt után 3 nappal kezdjem el szedni az utrót mert lehet múlthónapba elkezdődött valami,de kevés volt a progi és nem tudott rendesen megtapadni és ezért nem erősödött a tesztem.

Tegnap szurkákat éreztem ez a görcs ma jelentkezett...reggel mértem hőt kíváncsiságból...hát nem voltam elragadtatva vele...napi 2*100 mg utró mellett is csak 36,8 volt...az adagot emelik majd pozi teszt után..

2016. jan. 12. 19:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!