Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dec.30. -án volt peteérésem....

Dec.30. -án volt peteérésem. Január 3. -tól 10-ig érzékeny mell, erős görcsök stb. tegnap kellett volna megjönni-e de nem jött meg és elmúlt minden görcs vagy mensire utaló jel. Terhesség?

Figyelt kérdés

#terhesség #peteérés #Érzékeny mell
2016. jan. 14. 01:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj tesztet. De igen babanál is lehet "megjön" értés! Megy a drukk. :)
2016. jan. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj tesztet ilyenkor már ki fogja mutatni.

Nekem 1-én volt az ovulációm és tegnap 13 dpon halvány de jól látható pozitív lett a 25-ös tesztem.Ha baba van akkor Neked már szép erős csíkod lesz :)

Szorítok,hogy baba legyen :)

2016. jan. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat :)

Előttem kommentelőnek pedig gratulálok. Kellemes baba várást :)

Nekem már 3 spontán vetélésem volt.

Nem tudom miért nem megy a dolog :( És ez el is keserít :(

Reggel nem éreztem vmi jól magam..eléggé az a megjön érzsem volt.

Elmegyek egy tesztért és meglátjuk.

Tegnap teszteltem. Az negatív volt. :( REMÉNYKEDEM!

2016. jan. 14. 13:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Remélem csak annyi a baj,hogy később volt az ovud.Sajnálom a vetéléseket,tudom milyen.Nekem is volt egy 8 hetes utána meg vagy 4 mensi kimaradós erős pozi tesztes "terhességem".Sajnos azok a babák 6 hétnél tovább nem fejlődtek úgyhogy most nagyon bízom benne,hogy ez a babó maradni akar :)

2-es

2016. jan. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon drukkolok Neked! Borzalmas csalódás minden ilyen hónap.

Vettem tesztet,reggel megcsinálom. Viszon barna folyásom volt,de elmúlt..nem érzek fájdalmat...mire utalhat? Baba vagy havi ?

2016. jan. 15. 00:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat sajnos barmelyik lehet. Megcsinaltad a tesztet, remelem, hogy ket csikos lett:)
2016. jan. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a drukkokat...de sajnos ismét egy csalódott hónapot éltem át.. :/ pedig lassan 1 éve próbálkozunk.. :( elszomorít :( de köszi a tanácsokat. :) és sok sikert neked!! :)
2016. jan. 16. 01:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!