Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az első baba hamar (2...

Ha az első baba hamar (2 hónap alatt) összejött és most szeretnénk másodikat, akkor az is hamar összejöhet?

Figyelt kérdés

kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatban?

köszönöm a válaszokat!


2008. szept. 17. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk az első összejött 2 hónap alatt (előtte fogamzásgátlót szedtem), a második már aznap( ekkor előtte csak kúppal védekeztünk), de ez a baba sajnos elment. Legutóbb a kisfiammal is egyből, abban a hónapban összejött.

Sok sikert nektek.

2 gyerek anyukája.

2008. szept. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk a lanynom az elso tervezett honapban osszejott. Szerettuk volna, ha csak 2 ev a korkulonbseg es nekialltunk a masodiknak, amikor a lanyom egyeves volt. Azota eltelt 1 ev es meg mindig varunk. Kiszamithatlan. En mindig azt mondom, hogy az anyatermeszet tudja, hogy mi mikor es miert akkor tortenik.
2008. szept. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szia nekünk az első lányunk a 3. hónapban sikerült a második is abban ahónapban amikor terveztük és utána még volt 3 babócánk és mindegyik rögtön sikerült(sajnos velük elvetéltem) amikor azt mondtuk hogy jöhet, szerintem genetikailag is öröklődik mert anyukámnál is ez volt hogy amkor akarta akkor sikerüült is nekilk egyből (bár ő nem vetélt el)


most pedig vátrakozok, várom hogy jelentkezzen a baba és hogy ne legyen vele semmi gond

2008. szept. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
aranyosak vagytok és sok sikert a próbálkozó párnak hajrááá !
2008. szept. 17. 21:04
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos. Egy ismerősöméknek elsőre összejött az első baba, a másodikra 10 évet kellett várniuk.
2008. szept. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!