Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 29. nap barnás folyás vérzés...

Krisztina199001 kérdése:

29. nap barnás folyás vérzés sehol teszt negatív. Mi van velem?

Figyelt kérdés
2016. jan. 21. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány naposok a ciklusaid?

Lehet,hogy holnap meg fog jönni. Nekem sokszor van, hogy előtte akár pár nappal barnázással indul.

Szerintem várj 3-4 napot, és meglátod, elmúlik-e a barnázás és megjön, vagy sem.

2016. jan. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
25-26 naposak
2016. jan. 21. 15:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Tesztelj minden reggel! Kicsit rovid a ciklosod, tuti van pè-d? Barnázás lehet hormonproblèma is.
2016. jan. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát sose volt ilyenem még baba progink van minden 2. nap eggyütt voltunk igen van pete érésem
2016. jan. 21. 19:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor majd meglátod a napokban. Simán lehet baba is, de azt is jelezheti, hogy megjön. Nekem ilyesmi volt első baba előtti próbálkozásokkor. SZintén volt pár napos barnázás (azt hittem, beágyazódás!), aztán semmi, majd 40.napra megjött! (kb. 30 napos ciklusaim voltak)..

Előre nehéz megmondani...ha nem jön meg 3-4 nap múlva sem, tesztelj újra.

Nekem mindkét terhességem úgy kezdődött, hogy erőteljesebb fehér folyásom lett. Barnázás nem volt...de van ilyenre is példa.

2016. jan. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!