Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a one step terhess...

Szerintetek a one step terhességi teszt leghamarabb mikor tudja kimutatni a babát? ( nem vaterás)

Figyelt kérdés
28 naposak a ciklusaim. Most szerintem kb 12-13 napon volt ovum. A ciklus.hu 15 napra írta de addigra má böven fent volt a hőm. Most kb 8-9 dpon vagyok. [link] Ezt a fajtát kérdezem.

2016. jan. 22. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor a 29-30. napon tesztelj.
2016. jan. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azaz nem tudom, hogy a vaterás milyen de én nem onnan szotam rendelni. :/
2016. jan. 22. 09:31
 3/6 mandiga ***** válasza:

Szerintem sem olyan érzékeny, mint ahogy rajt van. A gyógyszertárban kapsz tesztet, drágább, de szerintem megbízhatóbb is. :)

Mensi kimaradása után próbálkozz vele.

2016. jan. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt használom, vaterás...10-esnek mondják, bár nekem a 25-ös teszt mindig sokkal erősebb 2. csíkot produkált, mit ezek...nekem nagyon halvány pozi volt már a 11.dpo-n amúgy, alig lehetett látni...25-ös egyértelmű pozi lett...
2016. jan. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En is korabban teszteltem, mert nem ereztem jol magam es volt egy olyan megerzesem, hogy sikeres volt a honap.

Egy olcso, 20-as erzekenysegu teszt (szinten netes, de picivel dragabb, mint a one step) nagyon halvany volt 11 dpo-n reggel, alig lathato. Vettem clearblue pluszt es az aznap delutan halvany, de egyertelmu pozitiv lett. A nemvart mensi nem jott, kovetkezo nap probaltam meg reggel a one step-et es alig volt lathato a 2. csik, el is bizonytalanitott rendesen, igy elhasznaltam a clearbluebol a masikat es az nagyon eros pozitiv volt.

Szoval nem azt mondom, hogy nem jo semmire a one step, de korai tesztelesre en azt nem hasznalnam. Elvileg 10-es, a clearblue meg 25-os, de nalam az utobbi megis jobban mutatta a terhesseget.

2016. jan. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2016. jan. 22. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!