Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valaki úgy hogy a nem...

Volt valaki úgy hogy a nem várt mensi előtt néhány nappal esett teherbe? És megjött neki akkor amikor kellett volna?

Figyelt kérdés

Sziasztok ,

az én sztorim a következő: nem várt előtt 2 nappal (01.16-án) voltam együtt a párommal (nem védekezünk, mert várjuk a babát) elvileg 18án kellett volna megjönnie. Nem jött meg, de mivel már csalódtam annyit... így úgy gondoltam, ha már 10 napja késik a mensim na majd akkor tesztelek. DE! január 22-én megjött. viszonylag normálisan, bár mennyiségre nem volt sok, és nem volt darabos sem (bocsi), inkább olyan mint amikor elvágom az újjam. (pl). ez eltartott másfél -2 napig. majd köv nap semmi, teljesen elmúlt, majd utána 1 napig barnázás. tesztet persze nem csináltam... viszont ami fura , az az hogy nem fájt mensi előtt a mellem (de nekem nagyon szokott).


Végülis a kérdésem arra irányulna, hogy van e valaki köztetek aki esetleg tudván tudja hogy igy esett teherbe, de még a következő mensije esetleg megjött.

miből sejtette hogy ennek ellenére is lehet baba a dologban ?

Volt tünet esetleg?

nekem most kezd érzékeny lenni a mellem !


Köszönöm a válaszokat előre is.



2016. jan. 26. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Most novemberben Kb 3-4 nappal a mensi előtt estem teherbe,de nem jött már meg,viszont késés után 11 nappal lett csak pozitív. De van olyan barátnőm akinek megjött illetve valami olyasmi volt 1-2 napig és terhes volt.
2016. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia !

Köszönöm a gyors válaszod!


természetesen ha úgy alakul és lesznek gyanús tünetek akkor azért ellövök egy tesztet, de persze most csak arra vagyok kiváncsi, hogy esetleg járt e már igy más is ..


Neked gratulálok ... bár már én tartanék ott ahol te ! :)

2016. jan. 26. 13:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm, drukkolok,hogy úgy alakuljon ahogy szeretnéd! :-)
2016. jan. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátnőmnek menstruáció közbeni együttlétből, pár nappal korábbiból és rögtön utána levőből is született gyereke.

De szerintem ő szupertermékeny, megkockáztatom, hogy évi 365 napon át ovulál.

2016. jan. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Kedves utolsó válaszoló!


Köszönöm a válaszod ! :)))))

Igen valószínüleg ő hiper termékeny :))))

2016. jan. 26. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!