Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha marcius 17. és 20 között...

Ha marcius 17. és 20 között kellett volna megjönnie a menzeszemnek, es utoljara szinten februar 17 és 20 között volt menzeszem, akkor ha terhes lennek mikor menjek el dokihoz vagy mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Tesztet már csinálhatsz most is. ha pozitív csinálj mégegyet pár nap múlva, és utána menj dokihoz.
2010. márc. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
es ha negativ?mert tegnapelött reggel csinaltam egyet,az nega volt,vagy meg hamar teszteltem??
2010. márc. 30. 13:52
 3/9 anonim ***** válasza:

csinálj még egy tesztet,ha az is negatív,akkor mindenképpen doki!

Amúgy ha érdekel,én egyszer úgy voltam,hogy nem jött meg,csináltam tesztet,negatív lett. Soha előtte nem volt ilyen,mindig rendesen volt a havim. Aztán 3 hét múlva jött meg. Hogy mitől volt,men tudom.

2010. márc. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ,habar en jobban örülnek ha terhes lennek,de kitudja...
2010. márc. 30. 17:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt a baj,hogy majdnemhogy normális ciklusnak mondható!A dokim azt mondta,hogy 28. nap a legideálisabb,a 33-35 napos ciklussal nem igazán tudnak mint csinálni!
2010. márc. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves utplso válaszolo.Azt pl.en is tudom hogy a 28.napos ciklus az idealis,de nekem az utobbi idöben mindig 33-35 naposak.Akkor mos nemtudom mit vonhatok le a válaszodbol. :)
2010. márc. 30. 18:59
 7/9 anonim ***** válasza:

a 2. válaszadó vagyok.


Szerintem,vérvétellel nézesd meg,az hamarabb kimutatja,ha babát vársz,mint a gyors teszt.

Sok sikert!

Írd meg mi lett! :))

2010. márc. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tegnap 18:59-es vagyok!A válaszomból azt következtetheted ki,hogy majdnem,hogy normális a ciklusod!

Mellesleg már tesztelhetsz nyugodtan és ha pozitív akkor doki!

2010. márc. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

negativ teszt,megjött a 31.en e menzeszem es csak 2 napig tartott.


Es meghalt az orvosom :(o

2010. ápr. 3. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!