Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti vállalnátok úgy gyereket,...

Ti vállalnátok úgy gyereket, ha egyedül kéne nevelni?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye. Például van egy párkapcsolatotok teherbe estek és a párotok nem akarja a gyereket lelép. Ti vállalnátok egyedül is a babát? :) Én igen. Soha nem vetetném el.

2016. febr. 12. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Ebben a helyzetben igen. Nem tudnám elvetetni.

Viszont mindent megtettünk azért, hogy ne csússzon be baba ameddig nem terveztük és akkor lettem terhes, amikor babát szerettünk volna mindketten.

2016. febr. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%

Nem vállalnám.


De ennek megfelelően is védekezek. Ha beteg vagyok akkor gumit használunk, soha egy szemet sem hagyok ki.

2016. febr. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Én nem vállaltam 19 évesen. De nekem hátterem sincs. Szülők sem. Nem lettem volna képes egyedül gondozni, ellátni, semmim sem volt akkor.

Most 32 évesen is azt mondom, hogy jól döntöttem. Van egy 3 éves fiam, és tapasztalom, mekkora felelősség és "teher" is tud lenni. Ezt egyedül nincstelenül nem tudtam volna vállalni. Sem anyagilag, sem lelkileg.


Szóval azért az sem mindegy, mennyi idős az ember, van-e háttere, van-e anyagi biztonsága...stb.

Nem ilyen egyszerű a kérdés.

2016. febr. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Van már egy gyermekem, és jelenleg egy "becsúszott" terhességem. Terveztünk közös gyermeket, csak későbbre, együtt sem éltünk még a párommal, amikor terhes lettem.

Nekem fontos volt a támogatása, hogy ő is akarja. Egyedül nem vállaltam volna, mivel pontosan tudom, hogy mivel jár egy gyermek nevelése, és már a meglévő gyermekemért is felelősséggel tartozom. Mivel a párom nagyon pozitívan állt a babavállaláshoz, így KÖZÖSEN eldöntöttük, hogy akkor jöhet.

2016. febr. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én vállalnám. Saját hitelmentes házam van és havi 400.000 a fizetésem cafeteria és minden nélkül. Még nincs gyerek, de nem lenne probléma hogy eltartsam. A szüleim is segítenének ha úgy alakulna, nekem nem lenne szívem elvetetni. Most még nem akarunk gyereket, így megfelelően védekezünk.
2016. febr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Inkább soha ne ess teherbe!
2016. febr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ti vállalnátok egyedül is a babát?"

Igen, mindenképpen.

2016. febr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mandiga ***** válasza:
100%
Én pont így vállaltam, ami a kérdésed. Megtartottam, most már 21 éves nagylány. Nem bántam meg. :)
2016. febr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Max akkor ha már annyira idős vagyok, hogy lehet hogy utolsó esélyem, és anyagilag sem jelent "problémát". De ekkor sem szívesen. Nem értek egyet az egyedülálló nő szül magának egy gyereket, mert a pasi nem jön össze dolgokkal.
2016. febr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!