Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Babát akarunk de...

Mi lehet ez? Babát akarunk de lehet elvetéltem?

Figyelt kérdés
Február 1-jén abbahagytam a fogamzásg..Azota nem védekeztünk.Volt megvonásos vérzésem feb:12-16ig. márciusba megjött 2-6ig.Utána nagyon fájtak a melleim meg a szokásos babás tünet.De márciusba megint megjött elöször rozsaszínes utána meg rendes vér 22-27ig.Mi lehet a baj?Segítsetek légyszi
2010. márc. 31. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyi ideig szedted előtte a tablettát, de vannak, akiknek hónapokig, sőt évekig tart, mire helyreáll a ciklusuk. Én nem türelmetlenkednék, a vérzés is lehet ilyenkor össze-vissza, esetleg keress fel egy orvost.
2010. márc. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fájó mell nem biztos, hogy babás tünet. Szerintem még nem estél teherbe. De ne is akarj ilyen hamar a gyógyszer abbahagyása után. Annak ki kell ürülni a szervezetből, mert hormon!
2010. márc. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Várd meg mit hoz az áprilisi hónap. Valszínű még a fogamzásgátló kavar be a hormonháztartásodba. De ha áprilisban sem rendeződnek a dolgok, akkor menjél el nőgyógyászhoz.
2010. márc. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj, csak a fogamzásgátló tabletta után kell egy kis idő amig a saját hormonjaid "normálisan" tudnak működni
2010. márc. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.5 honapig szedtem a gyogyszert de abbahagytam mert babát szeretnénk meg nem volt jo a gyogyszer már váltottam is közbe de az a fajta sem volt jo.Mindig volt pici rozsaszín vérzésem közbe.
2010. márc. 31. 10:08
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem anno a dokim azt mondta h a gyógyszer 2 hét alatt kiürül a szervezetből.mi egy hónap szünetet hagytunk és elsőre sikerült a baba aki tegnap volt 5 hetes és makk egészséges:)sztem nem lehettél terhes mert a vetélésnek vannak bizonyos más tünetei is.valószinü csak felborult a hormonháztartásod.sok sikert a babához...
2010. márc. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Gratulálok a babához!!!
2010. márc. 31. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!