Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek melyik a megbízhat...

Szerintetek melyik a megbízhatóbb? Görbe vagy ovu teszt? Mivan akkor ha pl ellentmondanak egymásnak? Akkor melyiknek hisztek? Ha görbe szerint megvolt a pé de teszt szerint x nappal később van.

Figyelt kérdés
2016. febr. 22. 08:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem csinálom egyiket se, és akkor nincs ilyen gond. Egyébként legyetek együtt úgy, hogy az egyiknek is és másiknak is megfeleljen.
2016. febr. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én a görbének hinnék.
2016. febr. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2 év próbálkozás után úgy döntöttem mostmár picit rágörcsölök:)
2016. febr. 22. 08:15
 4/11 anonim ***** válasza:

Én éjszakai műszakosként egyiket se tudtam csinálni, tök értelmetlen lett volna. A feltételezett ovi előtt 1-2 nappal mentem nőgyógyászhoz, hogy megnézzen, nagyon szépen látta melyik oldalt fog repedni és valószínűleg melyik nap. Abban a hónapban nem sikerült, de a következőben igen :D Mondjuk nekem mindig 27-28 napos ciklusaim vannak, így az ovu is ugyan arra a napra jön ki.

26 hkm

2016. febr. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én a görbének hinnék, nekem az ovutesztek nem nagyon voltak megbízhatóak. A hőd alapján szerintem pontosabban lehet meghatározni az ovut, és valóban az alapján sikerült már 2x teherbe esnem. Igaz még nincs egy babám sem :( a 2. itt van a pocakomban 11 hetes és csak remélem, hogy velünk marad.
2016. febr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A görbe nekem egyértelmű volt.

1 évig mértem a hőm mire végre összejött a baba, minden hónapban szépen kirajzolódott mikor volt peteérésem, az is látszódott amelyik hónapban nem volt.

Ovutesztet is próbáltam sokat, de az nekem soha nem volt egyértelmű.

2016. febr. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
két év próbálkozás után remélem elmentetek már orvoshoz és zajlanak a kivizsgálások is mellette, mert sajnos esélyes, hogy még kombinálva sem lesz elég a két módszer. Egyik sem százas, de a hőmérőzés talán jobban megismerteti veled a ciklusodat, az alapján meg elvégezheted az LH teszteket, és amikor esélyesebb napok vannak, együtt vagytok.
2016. febr. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Am nem erzed mikor van ovud ??? Alt akkor kivansoabbak a nok szerintem a testedre figyelj oda h mit mond ...

Gyerekgyartas - kb 2-3 naponta szex termeszetesen orgazmussal egybe kotve

Lehetoleg a partnered minnel jobban izgasson fel, akar mar napkozben is szexi uzenet hivas

Reggel kezdjetek bele de feluton hagyjatok abba majd delutan este legyen a befejezes

Eljetek ki most meg a fantaziat ...

Szal minosegi es nagy orgazmusos szex ... Ez gerjeszi a ovulaciot ...

2016. febr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

:)


Az első 10 hónapunk sajnos úgy telt el,hogy nem is ovuláltam. Azt az időt sajnálom,hogy elvesztegettük. Nem gondoltam én h gond van,pontos 30 napos ciklusaim voltak. Utána doki...doki...doki...A peteérésem helyreállt,párommal minden ok. A 10 hónap utáni plusz 1 évben mindíg egymáson csüngtünk. Most úgy gondolom,talán ezzel van a gond. Túl sűrűn szeretkeztünk. 2-3 hónapja most nézem a hőmet és próbálunk a 2 naponta dologra koncentrálni ,már amennyire összejön :)


A ciklusaim 28-32 naposok lettek,így szeretném tudni a pontos ovum időpontját.

2016. febr. 22. 11:13
 10/11 A kérdező kommentje:
A kislányunkra 3 évet vártunk,akkor meg a PCOS volt a bajom. :(
2016. febr. 22. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!