Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hónaposan tudtam meg hogy...

4 hónaposan tudtam meg hogy terhes vagyok, eddig minden hétvégén buliztam, ittam, stb. Mennyit árthatott ez a babának? Lehet belőle komolyabb baj?

Figyelt kérdés
:(
2016. márc. 6. 17:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Hát esélyes hogy ártott neki... nőgyógyász tudna pontosat mondani ha megvizsgálja a babát.
2016. márc. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Igen, lehet belőle baj. Lehet fejlődési rendellenessége akár már most is, de az is lehet, hogy teljesen egészséges és az lesz mikor megszületik, és majd csak később jönnek elő ennek káros hatásai, vagy az is lehet, hogy soha nem lesz semmi baja.

Azt most hagyjuk, hogy 4 hónapig nem tűnt fel.

2016. márc. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 curáku ***** válasza:
Ezt hogy sikerült összehozni?
2016. márc. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
Utolsó, szerintem a kérdésben benne van a válasz. "minden hétvégén buliztam, ittam" Biztos intelligens kislány.
2016. márc. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Az szép... igen árthat. De hogy nem vetted észre? Érezted mocorogni vagy mi és csak akkor döbbentél rá? Nem tűnt fel hogy nem jött meg a menszeszed? Vagy vérezgettél néha? Tudod ki az apja? Bocsi a sok kérdésért csak megdöbbentem..
2016. márc. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Mi az a stb.? Mert ha drogoztál is, akkor nagyon sokat árthattál vele a gyereknek. Az alkohol is árt neki, beszélj nődokival (vele már amúgy is kellene) és genetikussal, ő tudja legjobban, hogy milyen szer milyen fejlődési rendellenességet okoz.
2016. márc. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az engem is érdekelne, hogy hogy nem vetted észre? Menstruáltál? Nem voltak rosszullétek? Nem nőtt a pocid? Én jelenleg 11 hetes terhes vagyok, mióta tudom, azóta még kávét sem ittam.... Mindenképp elmennék a helyedben mindenféle vizsgálatra, hogy nincs-e baja....

De a kérdéseim tényleg érdekelnének!!! :)

2016. márc. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

lehet baj, menj el a vizsgálatokra, keress egy lelkiismeretes orvost és most már élj egészségesen.

hány éves vagy? hogyhogy nem vetted észre, hogy babát vársz?

2016. márc. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem esélyes. És az is, hogy ha maradandó, az a születése után derül ki, mert az egy dolog, hogy van 2 keze és 2 lába, na meg 20 ujjacskája.
2016. márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szuletnek egeszseges babak még igy is, nem torvenyszeru hogy baja lesz, en a helyedben utana jarnek hogy ilyen elore haladott terhessegnel milyen lehetosegeid vannak pl a 18. heti genetikai uhrol talan nem csusztal még le, ha valahol, talan ott lathatnk problemat akar a belso szervek mukodeseben akar szervi.fejlodesben. most mar figyelj oda magadra gondolom.nem.tervezett baba volt..
2016. márc. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!