Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 25-dik napján kevés...

Ciklus 25-dik napján kevés rózsaszines folyás mire utalhat? Görbe csatolva!

Figyelt kérdés
[link]
2010. ápr. 2. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Beágyazódás is lehet, vagy meg fog jönni. Zavaros ez a sok + ovuteszt. Ha az első az igazi, akkor 2 nap múlva ne várd. Ált. hány naposak a ciklusaid?
2010. ápr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Általába 32-35 naposak a ciklusaim,de szerintem a cickafark elörehozta egy kicsit a pé-t.Az ovutesztekröl csak annyit,én sem értem,hogy milyen okbol volt ennyi ideig pozitiv,de a negativak utánni nap is pozitiv lett és feladtam a tesztelést.Erre már én is szeretném tudni a választ,esetleg ha valaki már járt igy megkérem irja meg,hogy mi lett az eredmény.
2010. ápr. 2. 12:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen teszt volt? Azt mondta nekem a doki, hogy egymás után több tüsző érett meg, igaz nekem csak 4 napig volt +. Drukkolok neked!
2010. ápr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Müllerbe vettem és duchesse a neve.Egyébként neked sikerült a baba?
2010. ápr. 2. 13:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, sikerült, de sajna elvesztettem. Az a teszt jó, de drága. Az Expectet is lehet ott kapni, próbáld ki. Csak 1300, 4 db-os.
2010. ápr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azóta már teszteltem és pozitiv lett.Remélem igy is marad!
2010. ápr. 10. 13:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Én sem értem a sok pozis ovutesztet.Nekem is több napig volt pozi.Du és másnap reggel is.Örülök,h neked a baba miatt!!!

2010. ápr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2010. ápr. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!