Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lélekben éreztétek, hogy...

Lélekben éreztétek, hogy igen, most terhesség miatt nem jött meg?

Figyelt kérdés

2016. márc. 15. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Elsőnél igen. Másodiknál nem. Nem volt tünetem, de az első gyereknél úgy csináltam meg a tesztet, hogy biztos voltam benne, hogy sikerült. Nem tudom megmagyarázni, miért. Csak utólag esett le, hogy nem is izgultam, mert tudtam, hogy terhes vagyok.
2016. márc. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen!
2016. márc. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem. aznap reggel olyan erősen görcsöltem, hogy biztos voltam benne hogy meg fog jönni, ezért beraktam egy tampont reggel. délután amikor hazaértem még mindig görcsölt a hasam, mintha megjött volna. amikor mentem tampont cserélni akkor láttam hogy nem véreztem. akkor teszteltem, ami pozitív lett, de nem is sejtettem addig.

17hkm

2016. márc. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem csak sejtésem volt.

De nem mertem magam vele tesztekkel szembesíteni.

Amikor viszont hànyingerem lett olyan dolgoktol amiktől koràbban soha, akkor vettem a bátorságot és nagy levegőt tesztelni.

Ekkor 9 hetes voltam.

2016. márc. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen éreztem. Úgy csináltam meg a tesztet a nem vàrt napjàn, hogy éreztem, hogy most sikerült és terhes vagyok. Fizikai tünetem nem volt. Nem tudom megmagyaràzni racionàlisan, hogy honnan éreztem. A koràbbi hónapokban egyàltalán nem teszteltem, csak egyszer egy jó pàr napos kèsésnél (akkor negatív lett), de a pozitív teszt esetèben valamiért éreztem, hogy csinàlnom kell egy tesztet.
2016. márc. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem. Abban a hónapban ovuteszttel sem sikerült elkapni a megfelelő napot, így teljesen biztos voltam, hogy eseménytelen lesz a hónap. Mint később kiderült 2 héttel később volt az ovum, azért nem találtam meg, a pozitív teszt is csak 24.dpon jött először akkor is halványan, még most is nagyon nem merem elhinni, holnap megyek a 12 hetesre, szerintem majd csak akkor nyugszom meg, ha ott és a kombinált teszt eredménye szerint minden rendben lesz
2016. márc. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem. De en amugyis inkabb racionalis tipus vagyok. Testileg se ereztem, de a teszt pozi volt!:)
2016. márc. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Annyi negativ tesztet csinaltam, hogy nem is akartam 10nap keses miatt csinalni... Ugy voltam vele h varok még vele egy hetet... Ugyis megjon... Mit altatom magam.... De valamiert csak vettem delutan egyet.... Es annyira meglepodtem a pozitivon h alig akartam elhinni, utana még reggel is csinaltam h egesz biztosan eljusson az agyamig, es minden porcikamhoz , h végre kismama vagyok 💚
2016. márc. 16. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!