Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus után 3 nappal enyhe...

Aktus után 3 nappal enyhe vérzésem volt és azóta duzzadtak a melleim és fájnak is. Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2016. márc. 15. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nem védekeztetek akkor természetesen lehetséges.
2016. márc. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tünetek akkor sem jelentkenek ilyen hamar. Tesztelni meg felesleges mert még be sem tudott volna ágyazódni. Lehet a peteérés miatt volt kicsi vérzès. Előfordulhat. Van akinek pé után fájnak a mellei egészen míg meg nem jön... én így jártam múlt hónapban. Pedig nem voltam terhes és soha nem fordult még elő ilyen mióta menstruálok. Úgyhogy bármi lehet bármitől.......
2016. márc. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Furcsálom, mert csak 12 nap múlva kell megjönnie és 1-2 nappal előtte kezdenek el fájni a melleim..
2016. márc. 15. 12:42
 4/5 anonim ***** válasza:
6-7.napon kezdődik a beágyazódás, ugyhogy ki van zárva hogy bármiféle terhestüneted lehessen. Én is inkább peteérésre saccolok. Persze lehet hogy terhes leszel ebben a ciklusban csak majd kb. 10nap múlva lehetnek tűneteid!
2016. márc. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most csak megjobban fajnak a melleim es nagyon sok er latszodik is rajta ami eddig soha sem volt..
2016. márc. 17. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!