Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen "élményeitek" vannak a...

Milyen "élményeitek" vannak a hysteroscopiával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nekem 8-án, csütörtökön fogják megcsinálni ezt a műtétet, és kissé aggódom. Lombik programhoz "kötelező" vizsgálat, más indok nincsen rá. Azt sem tudom, hogy vágnak-e vagy hüvelyen keresztül? Ezt nem kérdeztem meg a dokitól, mert abban voltam, hogy ez vágással működik, de itthon olvastam, hogy hüvelyen keresztül is megy...

Mire számíthatok? Osszátok meg, kérlek!


2010. ápr. 3. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem októberben volt laparoszkópiás műtétem. Így csinálták a méhtükrözést és átjárhatóságit is. Nem említette az orvosom, hogy lehetne másként, bár őszintén szólva nem bántam a műtétet, mert ha gond lett volna, rögtön tudta volna kezelni a problémát. Ha minden rendben lesz, kb. 30 perc csak az egész, 2-3 órával később már járkáltam, másnap hazamehettem.

Ha érdekel még valami, kérdezz bátran. Remélem, segítettem.

2010. ápr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, h írtál! Akkor egészen biztos, hogy engem is vágnak. Nálad látszik a helye? Volt utána vérzésed?

Még mindig aggódom :)

2010. ápr. 4. 09:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor látszik a helye, ha közelről nézem és keresem. :-)

Véreztem, de alig. Elég lett volna a tisztasági betét is, szinte csak pecsételgettem. A 4. napon már semmi sem volt, a mensim is időben jelentkezett.

2010. ápr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!