Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9hetes vagyok, tegnap meg ma...

9hetes vagyok, tegnap meg ma is volt egy pici rózsaszín folyásom elfog menni a baba vagy mi?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Akár annak a jele is lehet..Ha tudsz,menj be kh.ba hogy megnézzenek!Én 5.héttől 7.hétig voltam így ésjol tettem,hogy elmentem mert vérömleny volt a petezsák alatt amit uh.on látott és kellett progresztron,és meg is maradt a baba.10hetes vagyok most!

Ugyhogy jobb félni,mint megijedni alapon doki:-)

2010. ápr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én biztosan nem ülnék otthon és várnám, hogy mi fog történni... elmennék dokimhoz, de ha nem ér rá, akkor az ügyeletre, akárhová... ilyenkor egy kis gyógyszeres támogatással megelőzhető a baj!!
2010. ápr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Feltétlenül menj el orvoshoz, vagy az ügyeletre. Nem akarlak megijeszteni, de vigyél magaddal mindent, ami a kórházban kellhet. Saját tapasztalatból mondom. Nekem barna maszatolásom volt, és amikor bementen az ügyeletre rögtön bent tartottak a kórházban. Szigorú fekvés + no-spa volt a "terápia"...sajnos miután hazaengedtek, 1 hét múlva megint visszakerültem, de elmondhatom hogy mostmár minden rendben és újra itthon vagyok.

Remélem nem lesz semmi baj a picikéddel!

11h km

2010. ápr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül jelenti azt,hogy elmegy a baba,de sajnos az is előfordulhat.nekem az előző terhességemnél is volt vérzésem majdnem 2 hétig,és a mostaninál is.Igaz most csak párszor véreztem és enyhén.De szerencsére nálam minden jól alakult,remélhetőleg nálad is minden rendben lesz!De tényleg minél hamarabb keressd fel a dokidat ahogy előttem írták!
2010. ápr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia, természetesen menj el orvoshoz mert jobb félni mint megijedni. De, én 9 hónapig barnázgattam és 3200g-os kislányt szültem. Semmi baja nem volt. Nyitott volt a méhszájam. Szorítok hogy semmi baj ne legyen.
2010. ápr. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!