Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 36 évesen tényleg veszélyes a...

36 évesen tényleg veszélyes a clostylbegit kúra?

Figyelt kérdés
Első két gyermekem is clostylbegit kúrával jött össze, voltam nőgyógyászaton és a dr szerint 36 felett veszélyes a clostylbegittel teherbeesni, van itt velem egy idős aki hasonló korban van és clostylbegittel sikerült neki is ennyi idősen? Kicsit elkeseredtem..:( Igaz mikor jöttem el azt mondta jól gondoljam meg, de anélkül nemtudok teherbeesni...
2016. márc. 25. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Minden helyzet más és más, minek itt példákat hozni? az orvos ismer, tudja a helyzeted, talán megkérdezhetnéd mi a veszély számodra, a babára, talán az ő szava lenne a mértékadó. Bízol benne, nem?
2016. márc. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csak az életkor nem gondolnám hogy kizáró ok lenne.
2016. márc. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló, sajnos nem ismer mert akihez jártam évtizedeken keresztül nyugdijjba ment, és ő van helyette most láttam először életemben...
2016. márc. 25. 17:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy a második is írta maga a kor nem kizáró ok és nem "veszélyesebb", mint fiatalabb korban. Valóban az lenne jó, ha olyantól kaptál volna "tanácsot", aki tényleg ismeri a helyzetedet. Én inkább felkeresnék egy másik orvost, egy olyat, aki az előzményeket is meghallgatja és megnézi a leleteidet is. Ha esetleg ő is azt javasolná, hogy ne, akkor gondolkoznék csak el rajta.

Én is 36 éves vagyok és most várom a harmadikat, az első kettő nekem is clostys volt (31 és 34 éves voltam akkor). A dokim amikor szóba került a harmadik egy szóval sem mondta, hogy nem lehetne és veszélyes lehet, pedig terv szerint 38 éves lettem volna a köv. babánál, de a természet közbeszólt, mert természetes úton lettem terhes gyógyszer nélkül.

2016. márc. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is keress másik dokit, ez az ő egyéni véleménye lehet.
2016. márc. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!