Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet-e terhesség ha menstruál...

Lehet-e terhesség ha menstruálok? Napi egy ket alkalommal erzem, hogy felmegy a pulzusom legtobb 128 volt, ilyenkor szedulok es remegek. Az alap is magas. Pentek helyett szerdan jott meg a bajom. Ket napig alig volt meg aztan ket napig rendesen.

Figyelt kérdés
Tegnap (szombaton) sutottem pizzat kesz lett es megereztem az illatat emelyegtem majd hanytam is. De egesz nap rosszul voltam es gyenge vagyok napok ota. Ma meg felkeltem semmi bajom. Mondtak hogy utalhat terhessegre, de mielott megjott teszteltem negativat. Es ha rendesen megvan nem lehetek terhes nem? Ja es ket honapja hagytam abba a gyogyszert, megszakitassal vedekezunk.

2016. márc. 27. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz terhes, pláne, ha megszakítással "védekeztek".
2016. márc. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehetni lehetsz terhes, ugyanis olyan fogalom nem létezik, hogy megszakításos védekezés, azt megszakításos közösülésnek hívják, ugyanis nem véd a terhesség ellen, max. lecsökkenti az esélyét.

És másnak is van a szokottnál ugyan eltérő, de vérzése terhesen is. Ritka, de előfordul.

Viszont én azt gondolom, hogy tesztet korán csináltál, szóval még itt sem volt az ideje, te már teszteltél, tehát az a negatív még simán lehet pár nap múlva pozitív, csak nem volt elég HCG.

Jövő héten mindenképpen csinálj még egy tesztet.

De a magas pulzust, a remegést, a rosszullétet én nem a terhességre fognám, szerintem vagy valamilyen problémád van és sürgősen belgyógyászhoz kéne fordulnod, vagy csak szimplán bujkál benned valamilyen vírus.

Vagy esetleg lehet több oka is.

Ha a teszt negatív lesz jövő héten, akkor nem vagy terhes, viszont ha a panaszaid nem szűnnek, akkor fordulj orvoshoz és vizsgáljanak ki!

2016. márc. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Tudom hogy az nem vedekezes felreertes ne essen. 23 vagyok nem 16. De sok gondom volt a gyogyszerrel. En nem bannam ha mar lenne babo. Voltam mar dokinal vervizsgalatra kuldott. Lehet a stressztol is. Csak olyan furan vagyok, meg ilyen emelygesem se volt meg es a hohullamok is furak. De lehet hogy a felszabadult hormonjaim magukhoz tertek es most aztan adnak neki mivel hat evig elnyomtam oket :D
2016. márc. 28. 16:19
 4/4 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet. Negatív, úgyhogy nem vagyok az. Egyébként szerintem a hormonjaim játszadoznak velem :)
2016. márc. 29. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!