Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gondot okozhat ez a babát...

Gondot okozhat ez a babát szeretnénk?

Figyelt kérdés

Szeretnénk 3.babát.Jelenleg fogamzásgátlót szedek,1 éve pont.Fél évig nem volt gond,de utána igen.Most alig véreztem,valami volt de nem sok.A melleim nagyon fájtak sokszor görcsöltem és még hányingerem is volt.Előző mensinél egyáltalán semmi vérzés nem volt,még barna folt sem. Azelőtt nagyon véreztem,de nagyon nagyon. Azelőtt szinten alig volt valami,egy kis barnázás pár napig. Előtte való hónapban szintén ömlött,kétségbe is voltam esve hogy mi van....Aztán az előtte lévőnél kezdődött mikor nem jött meg egyáltalán.

Miért lehet?

Régen a gyerkőcök születése előtt használtam már gyógyszert de akkor is voltak gondok.Az esőfajtától szintén fél év után elkezdtem hízni. Utána kértem másikat attól meg nem jött meg egyáltalán.

Ilyen előzmények miatt féltem újra kezdeni,de megtettem.Bár mondtam az orvosnak,ő azt mondta nem lesz gond,ez nagyon jó gyógyszer. Májusba megyek hozzá,addigra van időpontom.Most utoljára nem szóltam neki,gondoltam várok még,hátha csak ideiglenes ,,zavar,, de úgy néz ki nem.

Na most a kérdésem igazából az lenne,hogy ez befolyásolhatja a teherbeesést.Most áprilisban abba hagynám és ősszel kezdenénk a próbálkozást. A normál ciklusom valószínű nehezen fog vissza állni gyógyszer nélkül?Járt már valaki így?



2016. ápr. 1. 12:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi lett veled kérdező? Teszteltél?
2016. ápr. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!