Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire lehet biztos az...

Mennyire lehet biztos az eredmenyben ha hat darab teszt is ugyanazt mutatta? Az van a leírásában mindegyiknek hogy a negativ eredmény sohasem biztos

Figyelt kérdés
2016. ápr. 3. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Az még kevés, szerintem legalább 4 tesztet kell csinálnod, hogy biztos legyen!
2016. ápr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hatot csinaltam összesen! Abbol negy különböző marka
2016. ápr. 3. 17:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Ennyinel az esély arra, hogy más legyen az eredmény, mint amit a tesztek mutatnak kB nulla. Nyugodj meg, nem vagy terhes
2016. ápr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha jókor csinálod akkor egy is elég, nem szignifikáns a többi. ha a kimaradt mensi ideje előtt csinálod vagy aktus után nem telik el minimum 15 nap, akkor meg semmit nem jelent a teszt eredménye....
2016. ápr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az aktus utan megjott két héttel de a biztonság kedvéért a menstruacio utan egy héttel csinaltam a teszteket... Ugy lett negativ
2016. ápr. 3. 17:22
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Csinálj még tízet, ha nem vagy abban sem biztos akkor még 20-at. Az lesz a tuti.
2016. ápr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket ma nem ugyanaz a személy írja ki véletlenül?? Az összes mai kérdés jóformán erről szól. Nem hiszem el, hogy valaki 6teszt után meg filozik, amikor meg is jött neki, rendes mensivel. Levalt a nyálkahártya, ergo vedlett a mehed 😊 nincs baba beagyazodva! 6 teszt nem hazudik. És ha csak áltatod magad csak rosszabb lesz. Csinaltam az elmult években 30-40tesztet. Hidd el a negatív egyszer sem kamuzott. A halvány pozi inkább. (megszakadtott mutatott pl.)
2016. ápr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De b+! Terhes vagy,a tesztek meg sz,arok!

Na,most jobb???

Menj vegyél még egy rakással és csináld meg mind! Majd írd meg,hogy terhes vagy-e!

2016. ápr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!