Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clion tablettát írt fel a...

Clion tablettát írt fel a doki 8 hetes vagyok. Más is használta ezt terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 6. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!Én használtam terhesen olyan 8-10 hetes lehettem pontosan nem emlékszem.De nem lett semmi baj.Annyi hogy nem használtam el mindet!

Annyit kérdeznék,hogy hüvely tabletta vagy rendes tabletta?Nekem hüvelyi volt.

2016. ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hüvely tabletta
2016. ápr. 6. 20:53
 3/8 A kérdező kommentje:
Mért nem használtad el mindet?
2016. ápr. 6. 20:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Én később szedtem, olyan 17-18. hét környékén. Helyi dolog, tehát elvileg nem sok köze lesz a babához, nem szájon át veszed be, hogy mindenhova eljusson, csak ott fejti ki a hatását, ahol azt kell.


Hülyeség nem úgy szedni az antibiotikumot, ahogy azt előírták, tehát hamarabb abbahagyni, mert újra visszajöhet az a fertőzés, amire felírták, ráadásul ekkor már nagyobb az esélye, hogy a baci megtanult védekezni az ellen a gyógyszer ellen, amit szedtél, magyarán még veszélyesebb. :( Esetleg egy károsabb gyógyszert kell szedned, hogy végleg kiirtsd, én nem kockáztatnék...

2016. ápr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Első vagyok!Azért hagytam abba mert kb a 6. tabletta után rettenetesen ment a hasam és nem tudtam enni sem!Mivel még a terhesség elején voltam a nődokim azt mondta ne használjam tovább mert attól megy.Annyira beteg voltam,hogy fogytam is és nem akarták hogy baja legyen a picinek.Azóta is használtam többször és nem volt bajom de akkor nagyon kiütött!Igaz,hogy nem használtam el mindet de szerencsére utána végig rendben volt a terhességem nem kellett szednem semmit.

Mielőbbi jobbulást neked is,boldog baba várást és könnyű szülést kívánok! :)

2016. ápr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ezt miért nem annak az orvosnak mondtad, aki felírta?

Mindig kell szólni, hogy terhes vagy!

2016. ápr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudja hogy terhes vagyok.azt mondta nyugodtan használhatom.csak kíváncsi voltam hogy más is használta e.
2016. ápr. 11. 21:31
 8/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Bocsáss meg első, így persze hogy érthető, miért hagytad abba. Sajnálom, hogy ilyet okozott Nálad és örülök, hogy minden rendben volt.

Egészsègügyis vagyok aztán sokszor látok olyat,aki azért sem gyógyul, mert nem tartja be a tanácsokat.

Jó egészséget és boldog babavárást kérdező!

2016. ápr. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!