Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatás mellett, még ciklus...

Szoptatás mellett, még ciklus nélkül, óvszeres védekezéssel eshetek teherbe?

Figyelt kérdés
Már megőrülök, hogy folyton ezen aggódom. Nem szeretnénk több babát, és a kicsi még csak egyéves. Gyógyszert nem szedhetek. Mensim még nincs.
2016. ápr. 12. 13:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Ebből az óvszer az ami teljesen biztonságos, én 20 éve így védekezem, ha nagyon ritkán gond lett, pl. lecsúszott, akkor bevehettem volna esemény utánit (mondjuk nem vettem be, de szerencsére nem lettem terhes), tehát jól nyomon követhető, hogy van-e valami gond a fogamzásgátlással, ez tabletta mellett nem megoldható. Az óvszernél csak egy dologra kell figyelni, hogy jól használd, nálam is csak akkor volt baleset ha nem volt jól feltéve.
2016. ápr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!