Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van még esély a...

Szerintetek van még esély a babára? Ma reggel negatívat teszteltem.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 14:11
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
2010. ápr. 6. 14:11
 2/24 anonim ***** válasza:
talán. pár nap múlva ismételd meg. ha akkor sem, akkor nem valósíznű
2010. ápr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Még van ha a hő nem esik vissza.2nap mulva is ilyen magas,csinálj új tesztet!:-)
2010. ápr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
előző ciklust tudsz linkelni?
2010. ápr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a múlt havi, akkor sem sikerült:(

2010. ápr. 6. 14:24
 6/24 nini24 ***** válasza:

sztem van esélyed, szép a görbéd!:) Tünetek vannak? mellfeszülés, eddigiektől eltérő? Drukkolok neked! Holnap tesztelj megint reggel! :)

15 hetes km

2010. ápr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem érzek semmit:) Amikor a fiammal terhes voltam, akkor is csak a nemvárt után 12 nappal lett pozitív a tesztem és akkor kezdett a cicim fájni. Holnap még nem tudok tesztet csinálni, mert éjszakára megyek dolgozni és így nem igen lehet első pisiből (hacsak nem tartogatom), majd holnapután. Csak az a baj, hogy holnap a hőmet sem tudom rendesen mérni, így azt sem fogom tudni esik-e. Köszi a biztatást!
2010. ápr. 6. 14:54
 8/24 anonim ***** válasza:
Mára nem vártad, ugye? Jó kis görbe ez, ne keseredj el!:)
2010. ápr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Itt még simán lehet baba.Ne keseredj el.Reméljük sikerül.


Megy a drukk!!!


17 hetes kismami

2010. ápr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Olyan jó, hogy egy kicsit biztattok:) Még reménykedek, hátha. Csak az tünt fel, hogy az előző havi görbémnek a második fele is elég cikk-cakk volt, ez a mostani kicsit mintha szebb lenne. Köszönöm, hogy szántatok rám néhány percet!
2010. ápr. 6. 19:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!