Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Doki szerint szombaton volt...

Doki szerint szombaton volt ovum. Együtt is voltunk parommal. Masnap reggel megjött a mensim. Igy lehetséges h babas maradjak?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 25. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Miből gondolta azt az orvosod, hogy akkor van az ovud? Naptár? Ultrahang? Hormoneredmények?


Ha csak kiszámolta, kétséges hofy akkor volt az ovud a menstruáció miatt. A hormoneredmények már biztosabbat mondanak de 100%ban ultrahang alapján lehet látni.


Ha tegyük fel, ovuláció volt szombaton és megtermékenyült a petesejt, a rákövető napon jelentkező menstruáció azt nem befolyásolja, mert leghamarabb is 6 nap, de inkább 8-10, amikor a beágyazódás elkezdődik. Véknyabb a méhnyálkahártya, amibe be tud ágyazódni, de vannak ügyes embriók, akiknek ez nem akadály. Szurkolok! :)

2016. ápr. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen csütörtökön voltam orvosnal.és ultrahangot csinalt akkor mondta h szombat az a nap mindent bele :) igaz a mensim nem talalta el mert azt mondta 1 hét majdnem még van addigra..csak ugye abba hagytam fogi gatlot sztem ezért kevert be...jajjj bar ugy lenne amit irtal :)köszii :)
2016. ápr. 25. 09:03
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja ès azt is mondta hogy elég vékony
2016. ápr. 25. 09:05
 4/6 anonim ***** válasza:
A dokid szerint peteérés után 1 héttel várható a mensid? Melyik piacon vette a diplomáját.
2016. ápr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt is hozza rakta h késöbb volt pém....
2016. ápr. 25. 12:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Pé után 1 héttel nem jöhet meg. De ezek szerint azt sem látta hol állsz a ciklusban.
2016. ápr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!