Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti lattok ezen a teszten valamit?

Ti lattok ezen a teszten valamit?

Figyelt kérdés

Sok jot nem olvastam errol a tesztrol, de volt itthon es furta a kivancsisag az oldalamat.

Mintha valami maszat latszana a masodik vonal helyen, de nagyon erotlen. A kep 10 percen belul keszult egyebkent.


[link]

[link]

[link]


Szerintetek erdemes vennem egy normalisabb tesztet es ismetelni holnap reggel, vagy inkabb csak varjam, hogy megjon-e a mensim (elvileg vasarnap)?


2016. ápr. 29. 06:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Jajj, ha vasárnapra várod, akkor nagyon korán teszteltél! Ez még bármi lehet, nem a teszt a rossz hanem korán csináltad.

Nálunk a várt vérzés nagyjábóli időpontja után két héttel lett pozitív, de azért sokaknak már a kimaradt menses napján vagy következő napokban pozitív szokott lenni.

2016. ápr. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezen sajnos én nem látok második csíkot. Várd meg legalább a mensi napját , de inkább utána pár nappal tesztelt!
2016. ápr. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Várj még pár napot, ez most teljesen negatív
2016. ápr. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Akkor szerintem megvarom, hogy jon-e a mensim, ha nem, akkor vasarnap veszek egy masik tesztet es hetfon megcsinalom.

Van meg ebbol a fajtabol egy itthon, de nrm igazan bizom benne. Sokan azt irtak, hogy halvany pozitiv lett, de nem voltak terhesek, sokan meg azt, hogy a masik teszt mar 1-2 hete pozitiv volt, mire ez az lett.

2016. ápr. 29. 07:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem "rossz" a teszt, csak kevésbé érzékeny. Nem mindegy, menyi HCG-t képes vizeletből kimutatni, ezért van az, hogy az egyik hamarabb pozitívat jelez, mint a másik. Nekem a mensi napján vagy utána 1-2 nappal mindig pozitív volt, ha terhes voltam, bármelyiket vettem meg. Azok a legérzékenyebbek, amelyeken az "early" (korai) feliratot látod.
2016. ápr. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, epp ezert irtak sokan rosszat a tesztrol, mert ez elvileg 10-es erossegu es a leirasa szerint mar akar 6 nappal a mensi elott is pozitivat mutathat. Nyilvan a felteteles mod jogos, hiszen azert az nagyban a beagyazodas idejetol fugg, hogy mennyire koran lesz ennyi hcg a vizeletben.

Nem is azert szoltak le a tesztet sokan, mert egyaltalan nem jelez, hanem azert, mert a 25-os, 50-es tesztekkel tobben is pozitivat teszeltek, ezzel pedig csak ra egy hetre, vagy kesobb lett pozitiv.

Szoval valoszinuleg megsem olyan erzekeny, mint ahogy hirdetik.

De tobben irtak, hogy volt halvany masodik csik ezen, mig mas teszten semmi. Szoval megbizhatatlan.

Nem neztem meg ezeket a velemenyeket, mielott megvettem, igazabol mindegy is, mert olcso volt. De ezek utan olyan, mintha nem vettem volna, ezert gondolom, hogyha nem jon meg, akkor masik fajta tesztet veszek inkabb.

2016. ápr. 29. 17:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindegy milyen tesztet használsz. Ha pozitív lesz azt tudni fogod.
2016. ápr. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!