Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért ennyire halvány az...

Miért ennyire halvány az xepil tesztem? Holnap kéne meg jönie. Kép lent.

Figyelt kérdés
[link]
2016. ápr. 30. 16:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem latom valami jol ( telefonomon amugy sem latok egy tesztet se jol ). En aznap csinaltam tesztet mikor megkellett jonnie es annyira halvany volt nekem is, hogy szinte nagyitoval kellett nezni.. :) de utana 1-2 napra erosodott.. nincs meg sok hcg a vizeletedben azert halvany.. ne aggodj :)

12hkm

2016. ápr. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszi hogy meg nézted, már teljesen ki száradt és jóban látni. De olyan bizonytalan vagyok mert tegnap és tegnapelőtt hányingerem volt mára mintha enyhült volna. Tegnap azt hittem na mindjárt meg jön görcsöltem de semmi és ma egyáltalán nem volt semmi görcs.

Neked volt valami tünet amikor nagyon halvány volt a teszted? Kedves válaszoló.?

2016. ápr. 30. 16:47
 3/19 anonim ***** válasza:

En szoktam latni, ha van vonal, de itt most max elmosodast latok ott, ahol a 2. csik helye van.

Eloben vonal van?

2016. ápr. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Hát nem tom, szoktam látni a halvány csíkot, de ezen az istenért sem találom...
2016. ápr. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igen vonal van.
2016. ápr. 30. 17:05
 6/19 anonim ***** válasza:
Én ezen nem làtok semmit
2016. ápr. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Elso vagyok.. en alapbol jo alvos tipus vagyok.. de miota terhes vagyok allandoan aludnek :) az elejen csak ugye a menstruaciom nem jott meg es a mellem volt nagyon erzekeny.. mostanra mar az orrom is bevan dugulva neha van hanyingerem de az nagyon gyenge.. puffadasom van es mindig ennek valamit :) na meg legszomjam ami nem tudom mitol lehet :/ nalad van valami tunet? :)
2016. ápr. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen van, hőhullám a hőm 36.5 szédülés melleim érzékeny, de mint mondtam mára már nem érzem a hányingert.
2016. ápr. 30. 18:15
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem halvány, hanem egyáltalán nincs is második vonal. Sajnàlom.
2016. ápr. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én sem látok ezen semmit :/
2016. ápr. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!