Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik ovu tesztet használtak...

Akik ovu tesztet használtak egyből összejött a baba?

Figyelt kérdés
2016. máj. 3. 07:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ovuláció alatti együttlétnél, ideális esetben is 20% körül van a statisztikai sikerarány.
2016. máj. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem, de ez nem is igy mukodik.

Egyreszt az ovuteszt azt mitatja, hogy az ovulacio elkezdodik, nem azt, hogy sikeresen meg is reped a tuszo.

De az idozitest segitheti azoknak a paroknak, akik amugy nincsenek egyutt olyan intenzitassal, hogy biztosan legyen aktus az ovu idejen.

De meg ha jo is az idozites, akkor sem biztos, hogy a spermiumnak sikerul elernie a kiszabadult petet, vagy ha eleri, akkor behatol epen, vagy ha be is hatol, meg akkor sem biztos, hogy be is agyazodik.

Szoval az ovuteszt nem egyenlo az azonnali sikerrel.

Sajat peldam:

Negyedik terhessegre keszulunk, egyebkent eleg aktivak vagyunk szexualisan. Ket gyerekunk az elso honapban megfogant, amikor nem vedekeztunk, pedig nem hasznaltunk semmit, ovutesztet sem. az egyik szulesem utan hamar probalkoztunk ujra, akkor hasznaltam ovutesztet azert, hogy lassam egyaltalan van-e mar peteeresem. Akkor is egybol teherbe estem.

Most viszont 3 ciklus alatt sem, igy ismet elkezdtem ovutesztet hasznalni, homerozok is. Ovuteszt szerint es hogorbe szerint is van peteeresem, tokeletes minden, ugyanolyan gyakran vagyunk egyutt, mint korabban is, ovulaciotol fuggetlenul. Megis varat magara most a teherbeeses. Pedig elvileg minden olyan, mint regebben is volt.

Szoval sok dolognak kell osszejonnie ahhoz, hogy az elso honapban teherbe essen valaki akkor is, ha mindket fel szervezete teljesen jol mukodik.

2016. máj. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én most 3 ciklust ovutrszteltem, mert szoptatás miatt nem tudtam belőni, hogy van- e ovum. A 3. ciklusban lett először egyértelmű pozitív, valószínűleg előtte nem is volt, mert végig teszteltem. És most az első pozitívnál terhes is lettem.
2016. máj. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!