Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hcg vérteszttel kapcsolatos...

Hcg vérteszttel kapcsolatos segítség?

Figyelt kérdés

[link]


Az alábbi tesztet tegnap előtt csináltam,pozitív lett.Ma elmentem hcg vérvételre,ahol közölték hogy 0 alatt van a hcg szintem.Akinek volt már ilyen segítsen hogy van-e olyan hogy 0 alatti a pozitív teszt ellenére.3 napom van a menstruáció.

Köszönöm szépen!



2016. máj. 13. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges hogy csak biokémiai terhesség volt sajnos. Valami elindult, de nem maradt meg. Nekem is volt ilyen 2* is. Csináltam több tesztet, mind pozitív volt, két nap múlva (abban reménykedtem már erős pozi lesz) full negatív lett. Pár napot késett aztán megjött, és erősebb volt sokkal a vérzés is mint szokott.
2016. máj. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Ez a teszt nem tűnik pozitívnak csak száradási csík.
2016. máj. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a kérdés az nem az volt hogy pozitívnak látszik e,mert az el van döntve hogy pozitív,szerintem nagyon jól látszik,hanem hogy létezik-e olyan hogy 0 alatti hcg szint.

Várom a segítő,építő válaszokat. :)

2016. máj. 13. 18:27
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]


Még egy kép a pozitív tesztről.

2016. máj. 13. 18:31
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Ezen sem egyértelmű. Azert 0 a hcgd mert nem vagy terhes és ezért nem pozitív a teszt.
2016. máj. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké,nem okostojásokat vártam,hanem hozzáértőket,olyanokat akinek ezzel kapcsolatos tapasztalatai vannak,de ha te erre élvezkedsz,akkor hajrá..
2016. máj. 13. 18:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez benu 10-es teszt?Nekem azzal a márkával volt két ilyen pozitív tesztem,de rá pár napra megjött.
2016. máj. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
Nem értelek mi a gondod. Negatív a teszt és 0 a hcgd. Mit szeretnél hallani?
2016. máj. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen,benu teszt.Valószínű hogy ez fog történni nálam is.

Még mindig várom a hcg vérvétellel kapcsolatos tapasztalatokat.

Okoskának pedig csak annyit,hogy én mindenképpen még fogom tudni a kérdésemre a választ,ha nem is itt,de valahol,de te úgy néz ki hülye maradsz.Olvasd és értelmezés a kérdést,mert nem az volt a kérdés hogy terhes vagyok-e és hogy pozitív a teszt,de hülye,rosszindulatú egyedeknek nem magyarázok.

2016. máj. 14. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!