Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One Step terhességi teszt,...

One Step terhességi teszt, szerintetek hihetek neki? Csütörtökön kellett volna megjönnie. Kép van.

Figyelt kérdés

Nem szoktam ilyet csinálni, de ezt most muszáj megmutatnom. Több mint egy éve próbálkozunk, már feladtam, hónapok óta nem is teszteltem, de most már harmadik napja késik.

Volt összesen 10 db ilyen tesztem, régebben mindegyik hómező volt, ez az egy maradt, és ellőttem. Ezen tisztán kivehető a második csík, igaz, ngyon halvány.

[link]

Élőben egy picikét jobban látszik, de nem erős ott sem, viszont egyértelműen kivehető. Van még itthon egy Lily márkájú, azt holnap reggelre tartogatom, még nem merek örülni.

Ez a csík kb 2-4 perc elteltével jött ki, nem figyeltem. Megcsináltam, azt hittem, egyből látszani fog, letettem, hogy úgysem, kimentem a konyhába, ittam egy pohár vizet, kinéztem az ablakon, és visszamentem és akkor már látszott.


2016. máj. 15. 06:28
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Másik szögből fotózva:

[link]

2016. máj. 15. 06:39
 2/21 anonim ***** válasza:
Várandós vagy, gratulálok :)!
2016. máj. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ez pozitív! Gratula!
2016. máj. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szerintem pozitív! Nem annyira halvány fényképen jol kivehető a második csík! Gratula!
2016. máj. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Szerintem halvány pozitív. Száradás után is ott maradt a csík? Ha igen, és rózsaszín, akkor tuti hcg miatt csíkos a teszted.
2016. máj. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ez bizony pozitív!☺Gratulálok!
2016. máj. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Pozitiv! Gratulalook:))
2016. máj. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Szerintem pozitív gratulálok ;) Mi 10 hónapot vártunk rá. Utoljára januárban teszteltem természetesen negatív lett. Februárban kezdődött a gyakorlatot Bölcsödében mivel csecsemő és Kisgyermeknevelő szakon vagyok. Ejtettük a baba témát szóval Január óta nem volt a kezemben teszt. Ma 1 hete hogy párom mondta csináljak egy tesztet. Mivel PCO beteg vagyok így nálam a kimaradt menzi nem mérvadó. Hát meg csináltam a tesztet és pozitív lett utána csináltam még 3-at mert nem hittem a szememnek. Persze azok is pozitívak lettek. Kedden voltam orvosnál akkor mondta a doki hogy 5+4hetes terhes vagyok. Else hittem hogy ez velem történik és sikerült. Ma vagyok 6+2 hetes. Gratulálok mégegyszer. Jövöhéten menj dokihoz puszi. N.
2016. máj. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Mivel görcsölt a hasam ezért se gyanakodtam azt hittem megjön vizsgára mert nekem mindig fontos alkalomkor jön meg. De örülök hogy egy darabig nem fog megjönni ;) Puszi N. 22/L
2016. máj. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!!!

Még most is jól látható és rózsaszínes. Annyira örülök neki, de közben még bennem van, hogy mi van, ha valamiért mégsem igaz... Tudom, hülye vagyok...

Várok 10ig, addig nem iszom meg nem megyek wc-re, és megcsinálom az X-epilt (közben megnéztem és nem Lily, hanem X-epil ami itthon van).

Nem merek hinni ennek az egynek, pedig igaz kell hogy legyen, mert a társain tényleg az égvilágon semmi sem látszott...

2016. máj. 15. 07:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!