Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a tesztrol, tényleg nem jo minosegu?

Figyelt kérdés

One step tesztrol van szó rendetem sokat

Ovulacios es terhessegit most meg olvastam itt a gyk-n ,hogy nem jo a minősége :(

Tapasztalatok?

Fatestről rendeltem


2016. máj. 20. 15:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Ugyaninnen rendeltem ugyanezt. Mindkét gyereket mensi előtt 3 nappal már mutatta.
2016. máj. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem volt problémém vele.
2016. máj. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
én is azzal teszteltem. netről rendeltem én is. nem volt gond vele
2016. máj. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Elso te azt kva sokat segítettél

Sok = ovulacios teszt csomag 15db es egy kazettás

Terhessegibol csak 3 db

2016. máj. 20. 15:24
 5/17 A kérdező kommentje:
Többieknek köszönöm szépen :)
2016. máj. 20. 15:24
 6/17 anonim ***** válasza:
én sokáig azt használtam, soha nem volt problémám vele, max annyi hogy az ovuteszteknek sokszor lejött a zöld része, de ez nem befolyásolta a használatot.
2016. máj. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen azt mar enis tapasztaltam
2016. máj. 20. 15:37
 8/17 A kérdező kommentje:

1# véletlenül félre nyomtam es először téged jelentettelek a másik válaszoló helyett

Az o kommentjét töröltek is

Ne haragudj nem direkt volt koszi h irtal

2016. máj. 20. 15:40
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem csak az ovulációs teszt jött be a mostani tesztjeiből, annak viszont párja sincs, semelyik drogériás vagy patikás ovulációs teszt nem vált be.

A terhességi teszt nagyon nem vált be nálam, teljesen negatív volt, amikor a facelle, gabriel, predictor egyértelmű pozitívat mutatott.

2016. máj. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én csak terhességi tesztet használtam, de azt rengeteget... Sose volt fals pozi, csak akkor lett pozi, amikor tényleg sikerült... Bár igaz, hogy a patikai erősebben mutatta, de ennyi pénzért nekem teljesen megfelelt, lövöldözni teljesen jó volt!!! :)

22 hkm

2016. máj. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!