Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Körül belül 3 hete próbálkozun...

Körül belül 3 hete próbálkozunk a teherbe esésel lehet baba a dologban?

Figyelt kérdés
Körül belül 3 hete próbálkozunk a teherbe esésel es a heten 3napig fajt a hasam ugy mintha meg akarna jönni folyamatos fajdalmam volt de nem iszonyú elviselhető de meg nem kelene megjönni majd csak 28án .Utana viszont egyik pillanatról a másikra elmúlt .vetem pár napja tesztett negatív lett de ez a fájdalom utána kezdődött mielőtt teszteltem .Lehetseges hogy megis sikerült a baba vagy ez meg nem annak a jele köszönöm a válaszokat
2016. máj. 21. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Kedves Gabóca!


Helyesen írni nem tudsz, de már babát akarsz... Majd ha nem jön meg a havi, akkor lehet tesztelni. Elolvastad egyáltalán a tájékoztatót?

2016. máj. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Gabóca, hány ilyen kérdést akarsz még kiírni?


Majd ha késik a menzeszed tesztelsz, és akkor kiderül terhes vagy-e vagy nem.

2016. máj. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem bárki bármennyi kérdést kiirhat akár naponta 100-at is ha valakit zavar semmi baj nem kell válaszolni .Egyépként azért írtam ki ujra mivel nem kapt senkitől választ gondoltam megpróbálom ujra .Ui: Akit zavar kérem görgesen tovább köszönöm
2016. máj. 21. 15:03
 4/8 Snorri ***** válasza:
100%
Legkorábban a menstruáció várható napján érdemes tesztelni, de érdemes várni inkább pár napot. Ha nagyon korán tesztelsz, akkor lehet pozitív, de mégis megjön, mert nem marad meg a terhesség. Ez nagyon gyakori, tehát nem érdemes feleslegesen stresszelned magad. Tényleg igaza van Czeizelnek, amikor írta, hogy az emberek türelmetlenek. Babát akarnak, és most akarják. Többször olvasom, hogy pár hónap után már türelmetlenek. Az ember már mindent azonnal akar, gombnyomásra. Készülj fel lelkileg, hogy az átlagos idő az 5-8 hónap, mire összejön a baba, de egy év is simán eltelhet.
2016. máj. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Drágám,nem csak a helyesírás,de a matek sem megy.Mivel 30 percenként lehet kérdést kiírni,egy nap pedig 24 óra,max.48-at kérdezhetsz,ha nem alszol.Remélem nem lesz pozitív a teszt,előbb a sulit végezd el.
2016. máj. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen a felvilágosítást .Nem értem miert kell ilyen rosszindulatúnak lenni ha valakinek nem tetszik valami nyugodtan lehet tovabb menni .
2016. máj. 21. 16:56
 7/8 anonim ***** válasza:
3 hét probalkozas mèg semmi...mi lassan 2 éve na ez mar az... nem vetettem magunkat eddig vizsgalatok alá,mert bíztunk,hogy seitség nélkül jön,de mostmar neki vagunk... ha 1 évig nem jön ösze kezdj aggodni
2016. máj. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És ne foglalkozz massal :) az elözö voltam :)
2016. máj. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!